Jaki program do video?

(filozof) #1

Poszukuję dobrego, darmowego programu do odtwarzania video. Według ocen http://www.dobreprogrmy.com najlepszy jest allplayer (maksymalna ocena). Ja osobiście wierzę, że ta ocena jest słuszna, ale chciałbym się dowiedziec o Waszą opinię: Jaki program najlepszy?? Chodzi mi tylko darmowe programy. Z góry dzięki!

(Lewy) #2

moim zdaniem najlepszy program to:

1. v-player

2. bestplater

3. allplayer :stuck_out_tongue:

(filozof) #3

A co to ma znaczyć?? :stuck_out_tongue: Wyczytałem, że allplayer jest dlatego dobry, że nie jest nakładką na Windows Media Playera, natomiast vplayer już nakładką jest, bo potrzebuje przynajmniej wersji 6.4. Czy to jakaś różnica?? W każdym bądź razie dzięki za szybką (wręcz ekspresową :wink: )odpowiedź!

(Lewy) #4

ja zawsze jestem szybki :smiley:

(filozof) #5

Przepraszam, niechcący dwa razy wysłałem :frowning: Dzięki, ale czy znasz odpowiedź na moje pytanie?

(pysiu) #6

nadmiar usuniety każdemu moze sie to zdarzyć :slight_smile:

(system) #7

Najlepszy wg mnie jest SubEdit Player. Również nie jest nakładką na WMP, a osobnym progsem pracujacym na bazie DirectX.

(filozof) #8

Dzięki za opinię. Jeszcze słyszałem o bestplayerze. Warto mu poświęcić trochę uwagi??

(inż. Piniol) #9

No ja uzywam BESTPlayera i nie narzekam na niego, jeszcze ani razu sie nie skrzaczyl ani nic takiego :slight_smile:

(Del15piero) #10

Ja używam all playera w wersji 2.0 i chyba czas się przesiąćś na nowszą

Bestplayera uzywam nie zacząsto ale te dwa odtwarzacze maja jeszcze jedna zalete otwierają mp3 i wav i jeszcze inne

(Lewy) #11

Wieeeeeelka poprawka! !!

1.v-player (złoto)

2.best-player (srebro)

3.all-player (brąz)

12345678909876543211234567890998876543212345678900009876543112233456780987654312345678900987654321234567890987654322345678

(Lewy) #12

filozofie ,, jaki program do video " to co ty bedziesz film na VHS ogladac??? wystarczy podpiac magnetowid do tv! !!

(filozof) #13

Słówek się będziesz czepiał... Wypróbowałem Allplayera,

ale po pierwszym włączeniu go odinstalowałem (po prostu wim,

że nieprzyjemnie by mi się z nim pracowało), vplayera

kiedys używałem, bardzo dobry, ale nie chciał mi otworzyć

pewnego pliku wmv, który już został odtworzony przez

bestplayera. Vplayera będę chyba raczej używał do

oglądania filmów, a małe filmiki będę oglądał sobie

w bestplayerze.

Jeszcze tylko wypróbuję SubEdit Playera, bo o nim

dobre głosy słyszałem...

(system) #14

Ja naprawdę radze przed tym przyglądnąć się SubEdit-Playerowi.

Ja po paru minutach pracy z nim

odinstalowałem całą resztę podobnego softu.

(Asterisk) #15

Systemowego Media Player'a też :?:

(filozof) #16

Dobra, spróbuję program proponowany przez Pawka. Na razie używam bestplayera... A vplayera do filmów. Może ten okaże się lepszy...

(Zizi) #17

Ja używam program mv2 player.Dzięki niemu mogę dostosować obraz na telewizorze.U mnie sprawuje się rewelacyjnie.Musisz mieć tylko tv toola aby oglądać filmy na telewizorze. \:D/ \:D/ \:D/

(Mysio Pysio) #18

Ja również polecam All Playera. Mam go parę miesięcy i wszystkich innych się pozbyłem.

(Ch4o5) #19

CinemaPlayer 1.5beta4 (według mnie najlepszy) . Wyprbuj też: Koala Player 2.6 XP; Crystal Player 1.7 ... wszystko znajdziesz na http://www.divx.pl

(filozof) #20

Koala player jest raczej płatny... A ja szukam darmowego programu. Dzięki za pomoc, już znalazłem ten jedyny - vplayer... :smiley: