Jaki program do video?

Poszukuję dobrego, darmowego programu do odtwarzania video. Według ocen http://www.dobreprogrmy.com najlepszy jest allplayer (maksymalna ocena). Ja osobiście wierzę, że ta ocena jest słuszna, ale chciałbym się dowiedziec o Waszą opinię: Jaki program najlepszy?? Chodzi mi tylko darmowe programy. Z góry dzięki!

moim zdaniem najlepszy program to:

  1. v-player

  2. bestplater

  3. allplayer :stuck_out_tongue:

A co to ma znaczyć?? :stuck_out_tongue: Wyczytałem, że allplayer jest dlatego dobry, że nie jest nakładką na Windows Media Playera, natomiast vplayer już nakładką jest, bo potrzebuje przynajmniej wersji 6.4. Czy to jakaś różnica?? W każdym bądź razie dzięki za szybką (wręcz ekspresową :wink: )odpowiedź!

ja zawsze jestem szybki :smiley:

Przepraszam, niechcący dwa razy wysłałem :frowning: Dzięki, ale czy znasz odpowiedź na moje pytanie?

nadmiar usuniety każdemu moze sie to zdarzyć :slight_smile:

Najlepszy wg mnie jest SubEdit Player. Również nie jest nakładką na WMP, a osobnym progsem pracujacym na bazie DirectX.

Dzięki za opinię. Jeszcze słyszałem o bestplayerze. Warto mu poświęcić trochę uwagi??

No ja uzywam BESTPlayera i nie narzekam na niego, jeszcze ani razu sie nie skrzaczyl ani nic takiego :slight_smile:

Ja używam all playera w wersji 2.0 i chyba czas się przesiąćś na nowszą

Bestplayera uzywam nie zacząsto ale te dwa odtwarzacze maja jeszcze jedna zalete otwierają mp3 i wav i jeszcze inne

Wieeeeeelka poprawka! !!

1.v-player (złoto)

2.best-player (srebro)

3.all-player (brąz)

12345678909876543211234567890998876543212345678900009876543112233456780987654312345678900987654321234567890987654322345678

filozofie , jaki program do video " to co ty bedziesz film na VHS ogladac??? wystarczy podpiac magnetowid do tv! !!

Słówek się będziesz czepiał… Wypróbowałem Allplayera,

ale po pierwszym włączeniu go odinstalowałem (po prostu wim,

że nieprzyjemnie by mi się z nim pracowało), vplayera

kiedys używałem, bardzo dobry, ale nie chciał mi otworzyć

pewnego pliku wmv, który już został odtworzony przez

bestplayera. Vplayera będę chyba raczej używał do

oglądania filmów, a małe filmiki będę oglądał sobie

w bestplayerze.

Jeszcze tylko wypróbuję SubEdit Playera, bo o nim

dobre głosy słyszałem…

Ja naprawdę radze przed tym przyglądnąć się SubEdit-Playerowi.

Ja po paru minutach pracy z nim

odinstalowałem całą resztę podobnego softu.

Systemowego Media Player’a też :?:

Dobra, spróbuję program proponowany przez Pawka. Na razie używam bestplayera… A vplayera do filmów. Może ten okaże się lepszy…

Ja używam program mv2 player.Dzięki niemu mogę dostosować obraz na telewizorze.U mnie sprawuje się rewelacyjnie.Musisz mieć tylko tv toola aby oglądać filmy na telewizorze. :D/ :D/ :D/

Ja również polecam All Playera. Mam go parę miesięcy i wszystkich innych się pozbyłem.

CinemaPlayer 1.5beta4 (według mnie najlepszy) . Wyprbuj też: Koala Player 2.6 XP; Crystal Player 1.7 … wszystko znajdziesz na http://www.divx.pl

Koala player jest raczej płatny… A ja szukam darmowego programu. Dzięki za pomoc, już znalazłem ten jedyny - vplayer… :smiley: