Jaki program do zarzadzania mala firma?

Jakie programy uzywacie do zarzadania, ktore by posiadaly zarzadzanie klientami, kontraktami, fakturami, terminarz platnosci? Szukam czegos w rodzaju MS Access ale bardziej rozbudowanego w kierunku notyfikacji itp. Czy znacie cos takiego?

Dzieki,

Koliber.NC

Koliber.NC , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Bardzo bym chciala, ale nie mam polskiej czcionki (jestem w chwili obecnje w Stanach). Czy moglabym prosic o zrobienie dla mnie wyjatku?

Dziekuje za odpowiedz, choc nie jest na temat. Mala Firma jest dla Windowsa, a ja szukam programu na Mac OS X.

Inne sugestie?

Sprawdź może INFORSystem - niestety jest płatny.

No fakt - systemy CRM to jest coś - zarządzanie firmą “już” w zasięgu średniej klasy telefonu. A jaki system wybrać to już sam sobie sprawdź w Google, jest ich masa.

Nie korzystałam jeszcze z systemu CRM ,ale jeśli chodzi o dobry program do zarządzania małą firmą to mogę polecić www.szybkafaktura.pl . Jest on funkcjonalny,a także łatwy i szybki w obsłudze .Sam sprawdź, a się przekonasz.

Generalnie MS Office jest również pod Mac.

Dodane 13.09.2011 (Wt) 10:47

W sumie można byłoby zastosować wirtualizację lub pracę na zdalnym pulpicie. Pomysł z programami typu CRM działające pod przeglądarką też nie jest zły. Spróbuj od darmowego http://www.vtiger.com/

Ja osobiście korzystam z systemu Intea. Akurat rozpoczynałem swoją działalność i nie miałem za dużo pieniędzy aby inwestować w drogi system. Jednak przedstawiciel firmy skonfigurował mi tak system, że mam tylko te funkcjonalności które są mi potrzebne. W każdym momencie mogę dokupić kolejne jak tylko będą mi potrzebne. Przy minimalnej wiedzy samemu można sobie system skonfigurować, taki mechanizm znajduje się na stronie http://www.intea.pl/kreator_produktu

W firmie, w której pracuję używa się zoho crm. Ten program może być darmowy- wersja 3-osobowa albo abonamentowy- pozostałe wersje z powiększoną funkcjonalnością. Dużo funkcji do zarządzania klientami. Można ustalać spotkania, nawet e-konferencje. Ogólnie to jest opcja rozwojowa, przydatna szczególnie w działalności handlowej.

PS. Aha nie trzeba instalować, bo można zalogować się bezpośrednio z przeglądarki.

to zależy czego potrzebujesz do tego, zeby dobrze zarządzać firmą, ludźmi i projektami ?? Ale muślę,że w takich sytuacjach bardzo pomocne są firmy, które dobierają odpiwednie narzędzia, jak na przykład firma Hit Enterprises

Hmm… może Taskbeat. Znacie?

To przydatne przede wszystkim do zarządzania i kontrolowania. Program otwierany z przeglądarki, bez instalowania na dysku.

Można dodawać zlecenia, budżet, a dalej kontrolować wykonanie zlecenia i realizację budżetu.

Jeśli chodziło ci o coś w tym stylu to możesz śmiało próbować.

tu jest więcej opcji http://www.baseline.pl :slight_smile:

Pierwsze słyszę… Daj mu do testowania program, który wspominałem - http://www.taskbeat.pl/Cennik

30 dni nic się nie płaci, a przynajmniej sprawdzi czy mu to odpowiada. Jeśli potrafi poświęcić czas i się zaangażować, to efekty na pewno będą widoczne.

uważam, że oprogramowanie powinno być dostosowane pod firmę i jeśli jest to gotowy program, płatny czy też nie to na moje jest to strata czasu, poważne i profesjonalne firmy powinny decydować się na dedykowane aplikacje, dobrych firm projektujących takie oprogramowanie nie brakuje, jednak zdaję sobie sprawę, że jak pójdę do firmy np. arsdata to zaprojektują mi funkcjonalną aplikację dostosowaną do potrzeb mojej firmy, ale wiem, że zapłacę za to trochę więcej niż za gotowe i płatne narzędzie, ale z drugiej strony ułatwi mi ono pracę, co przełoży się na wyniki finansowe

Mactura lub Faqt z http://www.q-s.pl

Polecam artykuł na temat tego, co warto wziąć pod uwagę przy wyborze systemu CRM: http://www.livespace.pl/blog/nowosci/cr … narzedzie/

Mam nadzieję, że okaże się pomocny.

Ważne, aby program był na tyle konfigurowalny aby dostosować się do potrzeb nawet najmniejszych firm i procesów które tam zachodzą. Każda firma ma inne zapotrzebowanie i przynajmniej z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że rzadko się zdarza aby z pudełkowego programu ludzie byli całkowicie zadowoleni. Myślę, że tylko system który jest indywidualnie dostosowywany pozwala na podniesienie wydajności.

Wydaje mi się, że może Ci się sprawdzić Firmao lub system CRM ITCube… tylko ten pierwszy jest mocno rozbudowany, więc nie wiem, czy to nie będzie aż za dużo… Drugi zaś rozbudowujesz wg swoich potrzeb, o konkretne moduły… patrząc na Te rzeczy, które wymieniłeś, oba by się sprawdziły, bo widzę, że duży nacisk u Ciebie na obsługę klientów.