Jaki program do

witam wszystkich

mam pytanie czym dzielic mp3 o dlugosci 500 min poniewaz mam takie dwie mp3-trojki i chcialbym zeby to "pociachac"na mniejsze kawalki np po 80 min ,najleopiej zeby to byl jakis darmowy program o ile taki jest a jak niema to jesli mozna prosic to chociaz nazwe tego programu bym ładnie prosił o wzucenie poni9zej pod moim postem .ale wedlug mnie chyba sa jakies darmowe programy do dzielenia mp3

pozdro wszystkim

przeszukaj forum była już o tym mowa program nazywa się Rzeźnik mpgów.

dzieki jestem nowy na forum wiec niewiedzialem ze byl jush taki post przepraszam za to głupie pytanie

pozdro

Pytanie wcale nie było z rzędu głupich. Problem jest tego typu, że forum rozrasta się i o wielu sprawach już była mowa. Więc zanim zadasz pytanie skorzystaj z opcji szukaj. Istnieje duże prawdopdobieńestwo że rozwiązanie Twego problemu jest już gotowe :):):). Trzeba go tylko poszukać. Zresztą nie dotyczy to Tylko Ciebie ale i wszystkich nowych userów.

AudaCity <— poraz setny polecam ten program

A ja polecam ponad wszystko 'Rzeźnika’

  • Jest bardzo prosty w obsłudze.

  • Tymsamym łatwo się nim dzieli.

  • Jest po polsku

:wink:

AudaCity też jest po polsku :P:P:P

UPDATE

Podałbym ale nie znam ;] kiedyś mi podali, ściągnąłem i mam :P:P:P

Może byś podał link np.taki:

http://audacity.sourceforge.net/

Pozdro. :slight_smile:

dzieki wszystkim za pomoc a i jeszcze jedno rzeznimk jest programem darmowym ??? i jak minie te 30 dni to trzeba sie koniecznie zarejestrowac czy nie trzeba

pozdro:]

AudaCity jest darmowy i po polsku :lol:

Ja kiedyś używałem go chyba z pół roku bez rejestracji a po formacie dysku i po ponownej instalacji po 30 dniach zażądał rejestracji.