Jaki program wybrać Program optymalizacyjny

Witam mam niesamowity dylemat i chyba trochę głupi nie chcę zaśmiecać kompa mam Windows seven 32Bit Ultimate. Mój problem polega na tym że niewiem który program do optymalizacji byłby lepszy najpierw chciałem tylko zainstalować diskeepera 2010 professional na samą defragmentację ale wpadłem na pomysł żeby lepiej zainstalować TuneUp 2010 i właśnie nie wiem którego z nich wybrać tuneup niema chyba tak dobrego defragmentatora jak diskeeper. Bardzo proszę o pomoc w wybraniu programu. Z góry dziękuję

haker146 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ccleaner.

Ashampoo WinOptimizer

Diskeeper do defragmentacji.

Posiadam owe programy i nie szkoda mi było kasy na winoptmizera.

Dzięki tej 3 mam porządek na dysku :wink:

Ja polecam IObit Advanced SystemCare 3 Pro i Diskeeper do defragmentacji. Ashampoo WinOptimizer jakoś mnie nie przekonuje. :?

Na defragmentator w tuneup nie mogę narzekać. Robi to co ma robić i o to właśnie chodzi, a ponadto w aplikacji tej jest sporo innych opcji i ulepszaczy. Zainstalowałem u siebie na windowsie 7 wersję tuneup 2010. Dodała ona do kilka swoich usług, które wyłączyłem, bo lubię sam decydować o tym, co się dzieje u mnie na komputerze.

TuneUp Utilities 2010 + CCleaner + Revo Uninstaller = dla mnie to idealny zestaw.

Przekonaliście mnie do tuneup 2010