Jaki przedłużacz audio?

Witam,

chciałbym by ktoś obeznany w temacie polecił mi jakiś dobry przedłużacz audio.

Chodzi mi o to, że moje słuchawki mają zbyt krótki kabel, który nie sięga do tylnej ściany komputera (do karty dźwiękowej).

Słuchawki mają 2 wyjścia (słuchawkowe i mikrofonowe) więc fajnie gdyby kabel był podwójny (ale może być pojedynczy wtedy będę musiał kupić 2).

Słuchawki mają wtyki jak normalne słuchawki do mp3 (minijack?)

http://www.allegro.pl/item487392831_act … acz_5.html - najlepszy jaki udało mi się znaleźć bo nie no name .

Z gotowców, to żadnego bym nie polecił. Jeszcze nie trafił mi się taki choć przyzwoity kabel.

Najlepsze przedłużacze jack męski - jack żeński wychodzą, jeśli się taki kabel zrobi samemu. Kupuje się dwie końcówki - żeńską i męską (nie jakieś gumowe, tylko metalowe - sam używam pozłacanych - cena to ok 3 zł za sztukę), kabel dwużyłowy ekranowany (kupujesz ile chcesz, ale weź pod uwagę że im dłuższy kabel, tym większy opór wewnętrzny miedzi i jakość dźwięku spada - cena za metr to w sklepie, w którym się zaopatrzam 1,20zł), bierze się lutownicę - jakieś 10 minut roboty i kabel gotowy.

na allegro nie kupuj bo to się nie opyla, lepiej pójść do jakiegoś sklepu RTV i kupić na miejscu…

natomiast samoróbki to robią ci co umieją się posługiwać lutownicą (nie koniecznie pistoletówką),

i nie zakładają takich tematów na forum, ja kupiłem za 12zl taką przedłużkę, i nie narzekam,

samoróbkę bym zrobił tylko wtedy gdyby mi była potrzebna jakaś nietypowa długość…