Jaki ram dołożyć ? - Pomoc w doborze

Teraz planuję dołożyć RAMu na 4 GB.

Zatem powiedzcie mi czy dołożyć dodatkowe 2 kości takie jak mam czy można spokojnie kupić coś z innej firmy równie dobrej z podobnymi osiągami np OCZ

Obecnie mam to co widać w podpisie A-Data Extreme Edition 2x1 GB.

To nie wiem czy dokupić do tego również A-Data Extreme Edition 2 x1 GB

Nie pamiętam dokładnie jakie mam kości w swoich A-Datach i nie wiem czy problemu by nie było jak natknę się na A-Daty ale o innych pamięciach w środku.

Proszę o rady.

Napisz jeszcze jaką masz mobo. A co do ramów to najlepiej by było jak by wszystkie były takie same.

Ma w podpisie DFI Infinity NFUltra II-M2

Dokładnie, tylko jest jeden problem obecne A-Daty gorzej się kręcą od starszych, a on ma podkręcany procesor.

Jaki masz system 32 czy 64 bitowy ??

Nie rozumiem… od starszych ?

Przecież oba są takie same modele… więc to chyba żaden problem.

Zestaw dobry do zabawy…Mobo , Pamięci. Zestaw dobry mimo że procek to nie Windsor. Nie narzekam , możecie wierzyć !

Jednak właśnie nie wiem … żebym nie trafił na pamięci ( w środku ) innych producentów

No w tym że te A-Daty obecne są na gorszych kostkach robione, nie to co kiedyś, teraz to można trafić na sztuki które nie zrobią więcej niż 850 MHz

Właśnie się tego domyślałem.

Może nie wszyscy posiadają jeszcze te gorsze ( nowe ) sztuki… co robić ?

Które wziąć ?

sprzedaj te co masz i kup te :slight_smile: ale podaj taktowanie mobo :slight_smile:

http://www.ocztechnology.com/products/m … um_edition

świetnie się kręcą

Ta no przestań… A-Daty żeby kupić OCZ…musiałbym się nazywać " debil "

Taktowanie mobo spokojnie wyrobi o to się nie martw.

Kto zna DFI ten wie co można z tym zrobić.

Wolałbym się uchronić od takich komentarzy… jak kolega z 11 postami.

Aaa… i za te pamiątki co mam obecnie nie dałbym nic innego.

Zajrzysz do tematu o podkręcaniu… na tym forum to się przekonasz.

Co i one potrafią.

A syzyfowa praca mi nie potrzebna

Sprzedaj dobre kup dobre. ;|

Dobra… mam wersje z Mikronami

wersja 800+

Dzięki Panowie.

te ocz co podałem są lepsze od tych A-DATA CL4-4-4-12 (KIT 2x2GB) Extreme Edition a co dopiero od tych co ty podałeś :slight_smile: i nie oceniaj czyjeś wiedzy po postach na forum :slight_smile: bo na twoje 1000 postów i twój zestaw w podpisie roześmiałem się głośno: )

Jak on go kupował, to ten komp był bardzo dobry w cenie której on kosztował.

On wtedy miał Palita GeForce 8600GT Sonic+.

Jeśli facet ma wersję z micronami, to w tym momencie wychodzisz na idiotę :stuck_out_tongue: .

Microny D9GMH to jedne z najlepszych RAMów do o/c.

Darth ReX , bo tak właśnie jest.Dlatego teraz szukałem szukałem i znalazłem. Na tych A-Datach dałem rade ponad 1166 Mhz. Na tych OCZ tyle nie uzyskałem i na Korsarzach też nie.

Scorpio dobrze mnie pamięta.

Czasy moje na tym forum minęły i sporadycznie tu zaglądam.

Obecnie też nie siedzę w tych tematach co są. Zajrze raz na jakiś czas.

A Scorpio idealnie pamięta mój konfig widzę :slight_smile:

Popracujesz a napewno kiedyś taki będziesz miał :slight_smile:

Kolega to chyba nie zabardzo jest w temacie sprzętu…( zapewne te cyfry to Twój wiek )

No ta… Asus , Gigabyte - górą

DFI - Co to ?

Jak sie często , gęsto jest na utrzymaniu rodziców to się jest 29/24 na forum… jak się już robi samemu to jest to inna sprawa…

I to wie każdy z nas.