Jaki ram kupić?

Mam w komputerze 1 gb ramu i chciałbym dokupić jeszcze 2 gb. Czy mogę kupić ram dowolnej firmy czy dokładnie takie same jakie mam w komputerze???

Chciałbym jeszcze zamienić swojego GeForca 7600 GT na GeForca 9800 GTX czy łączy się to z wymiana zasilacza lub innych czynności czy bez przeszkód mogę wymienić???

Dzięki za pomoc

Jaką masz płyte główną i ile masz na to hajs??

Sprzedaj swoje 1 GB i kup porządne 2x 1GB ( Corsair Ballistix, Goodram Pro, Patriot LLK, Mushkin )

Jeżeli chodzi o kartę, jaki masz zasilacz ? Marka i model, w ogóle lepiej kupić Radeona HD4850 / HD4870, zdecydowanie bardziej się opłaca :slight_smile: Najważniejszy jednak zasilacz, otwórz obudowę i spisz z niego nazwę.

Czy to się łączy z wymianą zasilacza?? A jakiego, bo nie wiem o czym mówisz.

Jaki masz zasilacz ?? Jeżeli za słaby, to będziesz musiał go wymienić na coś lepszego.

No i już lepiej by kupić tego Radeona HD4850.

Nie ma potrzeby, abyś miał 3GB Ramu. 2GB dobrych pamiątek w zupełności wystarczy. Obecną kość można sprzedać. A jeśli myślisz nad kupnem RAMów 2x1GB, to poszukaj Crucial Ballistix 6400, lub MUSHKIN DDR2 2048 PC800 DUAL CL4 HP. :faja:

Mam zasilacz Ibox dr-8360 BTX 350W.

Czyli pierw musisz wymienić zasilacz, dopiero potem kartę graficzną.

Corsair CMPSU-520HXEU

Zasilacz dokładnie ten, jestem jego szczęśliwym posiadaczem.

Tutaj masz jego recenzję i miano super produktu:

http://new.benchmark.pl/index.php/testy … /1212.html

Czy ten zasilacz Corsair CMPSU-520HXEU ma potrzebne wtyczki i wejścia do podłaczenia GeForca 9800 GTX???

Dzięki za odpowiedź.

ma wtyczek na 2 takie karty w SLI

No conajmniej muszisz mieć 500W a reszta spoko.