Jaki router ADSL pod neostrada kupić


(Oxygene8) #1

Witam

Zakupiłem sobie konto na rapidshare i ich pracownicy piszą do mnie, że moje konto jest dzielone. Sprawdzałem z log view i faktycznie w ciągu dnia nawet 5 innych adresów IP łaczło się z mojego konta. Oczywiście problem typowy neostrada z łącząca się modemem ST330 się rozłączała i łączyła ponownie.

Z linia chyba wszystko ok bo z 2 miesiące temu dzwoniłem do TP i co prawda z innym problemem ale mówili, że linia jest OK.

Czasem działa 15 h bez rozłączenia a czasem działa tylko 1 h

Poszukuje nie drogi do max 80-100zł router z modemem adsl pod neostrade, który będzie współpracował z windowsem Vista i windowsem Seven 64bit.

Proszę o pomoc.


(kozunio12) #2

Router nie musi być kompatybilny z jakimkolwiek systemem. Problemy z rozłączaniem mogą być różne od walniętego modemu/routera po kłopoty ze strony TP. [

Thomson 706

TP-LINK W8901G


(Damian Kusmierz) #3

Osobiście polecam wydać kilka złociszy więcej i kupić coś takiego http://allegro.pl/item763057601_router_ ... y_qos.html


(Jaziko) #4

Podobnie jak kozunio12 polecam ROUTER TP-LINK TD-W8901G


(Oxygene8) #5

Ten ostatni jst fajny ale stanowczo za drogi. Ogólnie nie potzrebuje routera z wifi bo w zasadzie nie dziele łącza z nikim. Także wystarczy mi połączenie kabelkami.

A co sądzicie o tym http://www.allegro.pl/item756701812_d_l ... trada.html

Tylko, że nie mam zamiaru od takiego kolesia kupować. Patrzcie na komentarze.


(krzysiekx) #6

Ja osobiście mam TP-LINK TD-W8901G i go polecam.Wifi czasami może się przydać


(Oxygene8) #7

Witam

Kupiłem TP-LINK TD-W8901G i już wszystko śmiga. Tylko, że np transfer na koncie Rapidshare premium miałem wcześniej na modemie około 123 kilo a teraz mam około 105 kilo na łączu 1 MB.

Czy to normalne czy mam coś źle skonfigurowane albo jakiś firewall ogranicza łącze bo mam Eset Smat Security i chyba działa jeszcze na routerze.