Jaki Router do Neostrady?

Witam

Jaki router wybrać do rozdzielenia Neostrady? Zastanawiam się nad:

http://www.komputronik.pl/Sieciowka_akt … ,id,12417/

i nad tym:

http://www.komputronik.pl/Sieciowka_akt … ,id,18820/

Na twoim miejscu wybrał bym Linksysa. Nie powinieneś mieć z nim żadnych problemów.

Daruj sobie Linksysy i D-linki.

Cała reszta jest ok

D-linki są świetne, nie wiem czego od nich chcesz? Polceam d-linka. A jak chcesz wiedzieć jaki konkretny model to podaj ilość kompów i jak chcesz się łączyć? Kablem czy bezprzewodowo.

A tak w nawiasie to jest teraz jakaś promocja livebox-ów więc jak neo to polecam, bo wbrew pozorom miałem z liveboxami trochę styczności i są nawet nie najgorszego wykonania. No i zero problemów z kompatybilnością z łączem:P

Liveboxy są niestety marnego wykonania a tak naprawdę to nie livebox tylko modem sagem a dokładniej Kartę Mini PCI, oznaczoną jako "BCM 4318 3W mPCI Sagem ROHS z modułem Wi-Fi Broadcom.

6.jpg

Czyli zwykły router za pare groszy upchany w ładne opakowanie

Śmiechu warte

Na jakieś podstawie stwierdzasz że Linksysy i D-link są ■■■■ ?

LiveBox to tak, racja bo tego to nie opłaca się brać, raz że dzierżawisz i płacisz a po chwili i tak kasa przebije kupno routera to dwa dzierżawienie nie kupno w ratach.

ja bym brał Linksysa, zależnie od potrzeb.

Na własnej podstawie. Mimo iż posiadam sieć w której znajduje się ponad 500 ludzi to linksys nie potrafił pociągnąć 5 na 24h musiał się zawiesić, Poza tym kiedyś tak się nagrzał że stopił sobie całą obudowę.

Rozumiem że sporo ludzi go używa w domu szczególnie za to że jest tani, i możliwe że działa

Źle dobrany sprzęt ?

Ja tam testowałem parę sprzętów, m. in. do wymiany plików kablem i radiem i spisywały się dobrze mimo iż na pewno dostawały wtedy nieźle.

Chyba wybiorę Linksys-a. Ponieważ ten produkt ma same pochlebne komentarze. Ale mam jeszcze jedno pytanie:

Neostrada 512Kb z jakiego annexu korzysta? Annex A czy Annex B?

Bodajże Annex A

a protokół jaki?

PPPoA

czy

PPPoE

PPPoA