Jaki router Wi-Fi ma w swojej ofercie teraz Netia?

Witam. Zamierzam przedłużyć umowę z firmą Netia, do TP niestety szkoda wracać bo tutaj jednak jakość internetu jest wyższa. I mam pytanie. Dziś zauważyłem, że znów są routery Wi-Fi w promocji … Jakiej marki są te routery ?? :slight_smile: Interesuje mnie obecny Pakiet Optymalny :slight_smile: 8mb + router + umowa na dość krótki czas :slight_smile: Myślę, że taka opcja się opłaca :slight_smile:

Asmax AR 1004 G

Nie polecam.Czekałem na ten router 2 miesiące.Pomogła dopiero interwencja w UKE.

Router nawet w porządku,dostałem go bardzo szybko i działa jako Aaccess point czyli podłaczasz pod wejscie Lan kabel z innnego Routera i masz Wifi w innym miejscu,tylko w ustawieniach troche jest pomotany

o ustawienia to ja się nie martwię bo nie takie rzeczy już były :slight_smile: … chodzi mi tylko o modem, właśnie w usłudze lepszy telefon :stuck_out_tongue: :slight_smile: Fakt faktem, że opinie o nim są różne :slight_smile: jedni mówią, że lipa, drudzy że w Netii jest wszystko ok :wink: być może modem stworzony właśnie pod tego usługodawcę :idea: 1 zł można wydać i mieć problem kabelka kat. 5e bądź 6 z głowy :stuck_out_tongue: w końcu te 5 metrów troszkę wadzi w pokoju :wink: a złotówka to nie taki majątek za router Wi-Fi :wink: zawsze można pomyśleć w razie problemów o TP-Link’u za jakieś 150zł i mieć problem na parę lat z głowy póki nie padnie :slight_smile:

Dobre routery zaczynają się już od ~60zł więc warto zainwestować raz i mieć spokój na przyszłość

Rozmawiałem dziś z konsultantem z Netii i okazało się, że dają router: Pirelli DRG A125G . Jak się ten router sprawdza ? Jak połączenie z Win7 ? Jak z konfiguracją ? Jaka siła i długość zasięgu sygnału ?

Żadnych zwiech czy niespodziewanych resetów.

Nie rozumiem pytania. Albo przez Wi-Fi albo zwykłą skrętką. Konfiguracja przez www albo telnet. Możliwe jest też podłączenie przez USB.

Prosta ale bardziej zaawansowane funkcje też się tu znajdują. Niektóre nie chcą niestety działać (przynajmniej w moim przypadku nie działa filtracja zakazanych stron).

U mnie wystarczająca, jak to jest dokładnie nie sprawdzałem. Oczywiście nie jest to standard n…

połączenie z Win7 --> Windows 7 :slight_smile: jak byś nie wiedział:>

Ale nie rozumiem o jakie połączenie chodzi. Łączy się jak z każdym innym systemem każdy inny ruter… Co to Win 7 to ja wiem…