Jaki Router?

(K Brzana) #1

Witam Wszystkich.

Jestem posiadaczem internetu Neostrada 1mb :wink: i chce kupic router do neostrady :wink: i mam do was pytania dwa :wink: jaki polecacie? i czy ten router firmy TP-LINK TL-WR749N ( InterfejsyWAN:10/100 Mbit Cable/xDSL [RJ45], Interfejsy Lan:10/100 [RJ45], wbudowany prze艂膮cznik[switch], wbudowany punkt dost臋powy WI-FI, zarz膮danie:www, klonowanie adresu MAC, 1xWan [RJ45], 4x LAN [RJ45, 10/100mb/s], WI-FI: 802.11n [150 mb/s] ) Co Wy na to ;>

dj8814 , prosz臋 zapoznaj si臋 z t膮 stron膮 oraz tym tematem, a nast臋pnie popraw tytu艂 tematu, u偶ywaj膮c przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Aficio32) #3

TP-LINK TL-WR749N - hmmm nie znalaz艂em takiego modelu . Mo偶esz poda膰 namiary sk膮d masz te info , bo nie znalaz艂em tego na stronie TP-linka i u dystrybutor贸w tak偶e . Sam jestem zainteresowany tematem.

Ile chcesz wyda膰 kasy i do czego ma Ci s艂u偶y膰 ten router -podpowiem co sam ju偶 wiem.

(roobal) #4

A ja na to, 偶e je艣li masz modem do neostrady podpinany pod USB to o tym routerze mo偶esz zapomnie膰. Chyba 偶e masz modem z wyj艣ciem RJ45? Do neostrady musisz szuka膰 modemu z wbudowanym modemem adsl, ja osobi艣cie posiadam Pentagram Cerberus P6331-42 i jestem z niego zadowolony, je艣li nie zale偶y Ci na jakim艣 rozbudowanym routerze to taki jak m贸j Ci wystarczy a co艣 bardziej rozbudowanego to np. taki http://www.pentagram.pl/produkty/sieci_ ... _p_6331_62

Z ta艅szych router贸w to TP-Link jaki艣 ale szukaj z wbudowanym modemem adsl annex A. Cena takich router贸w jest dro偶sza ni偶 zwyk艂ych i waha si臋 w granicach ok. 150z艂 i wi臋cej.

Pozdrawiam!