Jaki rower do 500zł?

Zastanawiam się nad kupnem roweru. Znajdę coś do 500zł? A może dołóżyć trochę i kupić np Hexagona V4?

Pozwól że zapytam,

po co Ci rower o tej porze roku?

Uzbierasz więcej pieniędzy do wiosny i kupisz sobie jakiś lepszy!

Np. tego Hexagona V4.

Np codzienny dojazd do szkoły, do kumpli Pytam teraz bo dostałem zastrzyk gotówki i nie wiem na co przeznaczyć

Nie wiesz na co?

Np. na coś czego nie masz.

MP4, lub MP3- oczywiście jeśli tego nie masz.

Lub wymień telefon na lepszy.

No właśnie nic mi poz rowerem do głowy nie przychodzi. Już jestem zdecydowany, że rower, ale jeszcze nie wiem jaki

To ja moze zapytam jakiego typu to ma być rower?

Miejski, górski? Wyczynowy?

Właśnie teraz najbardziej opłaca się kupować taki sprzęt - posezonowe obniżki :stuck_out_tongue: Musisz jeszcze wybrać czy to ma być MTB('26) czy Cross (koła '28 ) Ja jak zwykle ze swojej strony mogę polecić Kelly’sa jednak za 500zł nic nie kupisz :-x

Przykładowo Kelly’s Scarpe normalnie kosztował 1.299zł a teraz 959,00zł (http://allegro.pl/item265904239_okazja_ … _5_07.html) także teraz można wyrwać rowery w dobrych cenach :slight_smile: (cena/jakość)

Pzdr!

hmmm to nie wiem. Wyczynowo nie jeżdżę. Jakiś dobry rower do jazdy po drodze, czasem mały wypad do lasu

Jeśłi jakiś wypad do lasu to za 500 raczej nie kupisz. Tak jak pisał kolega, też proponowałbym Kelly.

no nie mówie o jakimś szaleństwie w tym lesie. Pojeździsć rekreacyjnie. Na kelly po prostu mnie nie stać :slight_smile:

Żeby znaleźć coś w swoim typie, to trzeba samemu szukać.

Poszukaj na stronach. Tylko na takich stronach, kdzie możesz zobaczyć orginał tego roweru.

jak to po co? do jezdzenia xD

teraz sie jezdzi bez wzgledu na pore roku i pogode

ja np. tak robie ;p

aż taka głupia to ja nie jestem!

Każdy ma inny gust, i ja np. już nie jeżdżę rowerem!

Pora na kupno roweru - jak już ktoś napisał - bardzo dobra. Kelly’s? Tu się stanowczo przepłaca za marke, która jest co najwyżej średnia. Naprawdę dobre rowery to np. Trek ale nie każdy potrzebuje takich cudeniek lub nie każdego na nie stać ( np. mnie :-o ) Często słyszę złe opinie o marce Kross co mnie dziwi. Sam mam ich rower (Black Monster - rower ze sklepu Go Sport robiony właśnie przez Kross’a) i sobie chwalę. Wiem, że zapłaciłem za przerzutki Deore, wzmacniane, porządne obręcze i leciutką rame a nie za napis “Kelly’s” Też używam roweru rekreacyjnie, jeżdżę na masy krytyczne, lubię sobie poskakać nawet i rower po 1,5 roku ma się dobrze. Jedyna uwaga jest taka, że o rower dbam :slight_smile: To tyle, polecam Kross’a. Z Hexagona V4 będziesz bardzo zadowolony (jezdziłem, żeby nie było, że wodę leję :mrgreen: ).

Marcin a coś tańszego polecisz?

No do tych 500 osobiście bym nieco dołożył…

Przy Hexagonie V3 pozostaje mały niedosyt, ale też b. dobry.

A spodobała mi się jeszcze oferta:

http://allegro.pl/item269433607_totalna … i_k_4.html

Fajnie by było jakbyś zapytał na PW użytkownika author_vision co lepiej wypada, V3 czy K-4 bo on obcykany w temacie marek osprzętu rowerowego z tego co pamiętam :stuck_out_tongue:

za 500zł to tylko jakiś szmelc z hipermarketu

uzbieraj więcej kasy i będziesz miał solidny sprzęt

a co cie to interesuje?? chce kupić rower i już… :?

nie byłbym tego taki pewien… :stuck_out_tongue:

i co w związku z tym? Możesz sobie jezdzić nawet hulajnogą i kogo to będzie myślisz obchodzic? To, że ty nie jezdzisz to znaczy, że czarny_owiec ma sobie nie kupić roweru?

PS. co do roweru, to polecam coś z oferty Krosa albo Authora :slight_smile:

czarny_owiec

Ostatnio koledze doradziłeś w wyborze butów:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=202113

Co do roweru to może te:

rower.jpg

NajwiekszyRower.jpg

18.jpg

:lol:

Szukaj roweru Merida Matts . One są nie do zajeżdżenia … Ale coś za coś taniej jak za 650zł nie kupisz.