Jaki słuchawki z mikrofonem do 100 zł?

Witajcie. Proszę Was o pomoc w wyborze słuchawek z mikrofonem. Rozważałem opcję tych dwóch:

  1. Sennheiser hd201

  2. Philips SHP5401

  • mikrofon Zalmana, ale to jest droga na około.

Czy są jakieś przyzwoite słuchawki do 100 zł ? Ważne aby miały dobrej jakości mikrofon. Odpadają Kossy sb45 (nie mam tyle kasy)

Słuchawki będą używane do rozmów skype, do nagrywania podcastów czy jakiś webinarów oraz do nagrywania pomocy w postaci filmiku wideo z moimi wskazówkami.

Z góry dzięki i czekam na propozycje.

Na dobrą sprawę nie ma DOBRYCH słuchawek z mikrofonem za 100zł. Najlepszymi i najtańszymi są właśnie KOSS SB-45, reszta jest albo słaba albo przereklamowana (Creative Fatality). Osobiście najbardziej poleciłbym Ci Senki HD 201+ Zalman, tyle że z tego co widzę to nawet i te podrożały. Rok temu kupowałem właśnie taki zestaw i zapłaciłem 75zł za całość. Teraz widzę, że wyjdzie 100zł+

“Słuchawki Creative FATALITY GAMING + ETUI wys.24h”:

http://allegro.pl/sluchawki-creative-fatality-gaming-etui-wys-24h-i2022536428.html

109 zł z wysyłką, a naprawdę polecam - poleciłem je mojemu znajomego i bardzo mi za to dziękuje…

Mimo, że są to typowe słuchawki do grania z długim przewodem, itd. to używam ich do słuchania muzyki i rozmów na komunikatorach. (Nie gram w gry.)

Jakość (jak i reszty produktów firmy Creative) - wyśmienita…

Co do mikrofonu - jest on odłączany i należy uważać aby go dobrze wkładać (jest specjalne nacięcie, aby dobrze go przymocować i się nie obracał).

Jego jakość nagrywania - świetna!

Jakość dźwięku w mikrofonie w Fatality rzeczywiście jest dobra. O ile do gier się sprawdzają to do słuchania muzyki już gorzej.

Ja mam Creative Fatal1ty HS-800 i świetnie się sprawdzają z muzyką…