Jaki sprzet do przesylania z aparatu do kompa?

mam kilka metro od kompa w atelier lustrznake olumpusa i zastanwiam sie nad zmiana spozobu robirnia zdjec. meczy mnei wyciaganie karty CF II i przenoszenie do czytnika i tak w kolko. czy mozna w jakis sosob (najchetniej bezprzewodowy) polaczyc kompa z aparatem.?? macie jakiej linki do sklepow w necie jak to zrobic??? co potrzebne jaki soft sprzet??

dzieki

Zależy od aparatu. Ja np. mam tez olympusa i normalnie w pudełku był dołączony kabel do połaczenia aparatu z kompem przez port USB. Po takim podłączeniu aparat był widoczny w kompie jako dysk wymienny i normalnie można było wycinać/kasować/kopiować…

Nawet pewnie by się dało coś innego wgrać na tą karte pamięci aparatu niż zdjęcia…

Czy twój aparat ma jakies złącza do podłączenia do kompa?

Poszukaj w instrukcji. A wogole jaki to model…?

Podsumowując: proponuje podłączenie przez USB. (Można zastosować dodatkowo przedłużacz USB żeby było pare metrów kabla łączącego aparat z kompem gdyż orginalny kabel ma “zaledwie” metr długości.)

dzieki

moj aparat ma usba oraz video wiec mozna kablem przez video. bo chodzi mi oto aby w czasie rzeczywistym widziec klienta na monitorze! !!

swoja droga kabel us powinien byc nie dluzszy niz 5 m jak dobrze pamietam

wesolego alleluja