Jaki sterownik do dysku Seagate ST3500320AS

Witam mam problem skad mam sciagnac lub prosze o podanie linku do strony sterownika do dysku Seagate ST3500320AS szukalem ale nic nieznalazlem na stronie producenta i sterwnkniki do MCP61 czyli sterownik mostka prosze o pomoc

Do dysku nic nie musisz sciągać, system sam automatycznie zainstaluje to co potrzeba (oczywiście pod warunkiem że płyta główna obsługuje dany dysk :stuck_out_tongue: )

A sterownika do mostka szukaj na stronie producenta płyty (muszisz znać nazwę modelu tejże).

Ale w czym jest problem…?

problem jest w tym ze od kiedy kupilem dysk mam dziwne problemy np jak gra w wiedzmina to jest bleescreen tak samo jak przy graniu w bioshocka poprostu wie tnie lub jak cos robie i nie raz raz na jakis czas otworze kilka rzeczy naraz ,przegladarke itp i chaczy sie znaczy zawiesza i dziwny dziwek przy tym wystepuje i niebieski ekran mam avasta ale nic niewykrywa wszystko niby ok ,zasilacz mam w miae dobry duzo wat dokladnie niewiem ile ale duzo (300cos) ,wczesniej mialem dysk 40giga i problemow niemialem a gralem w wiedzmina i bioshocka , moj sprzet to geforce 8600 gt 256ram ,2giga ramu,SP3,AMD AThlon 64 X2 DUAL 4000+ Mhz wiec komputer spelnia warunki , plus najnowszy dirext i sterowniki ale ja mysle ze poprostu ten sterownik od mostka kart graficznej sobie nie radzi z nowym sterownikiem i dlatego sa kolizje na linii mostekmpc/i sterownik nvidii do karty graf ,tak mi sie wydaje wiec prosze o pomoc w znalezieniu sterownika najnowszego do mojej plyty glownej podaje model GIGABYTE AMD socket AM2 (GA-M52S-S3P)

Jeśli masz wersję płyty 1.0 to tu http://europe.giga-byte.com/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_nvidia_mcp61_2kxp.exe masz sterownik MCP61 21MB.

Może się jednak okazać, że to nie rozwiąże problemu… :? Np. masz dysk z dość wadliwej serii Seagate’a… :confused: ST3500320AS

Możesz go sobie przetestować progamem Seatools lub Victoria HDD… :slight_smile: