Jaki stworzyć program?

Piszcie jaki program spełniałby wasze wymagania. Chcę coś stworzyć ale nie mam pomysłu.

stwórz program do wymyślania programów :lol:

“stwórz” to chyba nie odpowiednie słowo. Może lepiej napisz program bo nie ma nic bez czegoś

Napisz jakiegoś bota z którym można rozmawiać :stuck_out_tongue:

ale po co robic cos skoro już jest :roll: np. Snikers

Miło gadać z tak miłymi ludźmi.

Mi potrzeba program do zapisu nutowego tak aby po jednej kompozycji można było pisać drugą i żeby było pare wymiarów stron i drukowanie :smiley: :?

Napisz Vistę w Assemblerze. :shock:

A tak na serio… Stwórz program, który będzie symulować prognozę pogody w ciągu 10 lat… -> ktoś miał ze znajomych taki temat pracy dyplomowej :mrgreen:

A tak jeszcze bardziej serio… Ja potrzebuję programu, który korzystałby z bazy danych znajdującej się na serwerze witryny internetowej. Baza danych byłaby wspólnie użytkowana przez i stronę i ten program… Program dotyczy Agencji Pośrednictwa Pracy… Czyli dodawanie, przeglądanie osobowych danych osób chcących dostać pracę oraz taka sama konfiguracja dla osób gotowych dać pracę…

stwórz program który przesyłałby pliki. NP. wpisujesz IP odbiorcy i plik się wysyła i już!

hmm… Przydalby się program, dzięki któremu z wewnętrznym IP można by było udostępniać pliki, stawiać serwa, i żeby wszyscy to widzieli (niwtylko Ci z sieci) :smiley: :mrgreen:

Napisz coś takiego w stylu Max_Delete, jak czegoś nie można usunąć to ten patent to usunie, zrób coś w tym stylu :slight_smile:

WNHacker może na początek pokaż co już zrobiłeś.