Jaki stworzyć program?

(Lord218) #1

Piszcie jaki program spełniałby wasze wymagania. Chcę coś stworzyć ale nie mam pomysłu.

(Clubbasse207) #2

stwórz program do wymyślania programów :lol:

(_Sylwan_) #3

"stwórz" to chyba nie odpowiednie słowo. Może lepiej napisz program bo nie ma nic bez czegoś

(Pixxel Man) #4

Napisz jakiegoś bota z którym można rozmawiać :stuck_out_tongue:

(_Sylwan_) #5

ale po co robic cos skoro już jest :roll: np. Snikers

(Lord218) #6

Miło gadać z tak miłymi ludźmi.

(Javkens) #7

Mi potrzeba program do zapisu nutowego tak aby po jednej kompozycji można było pisać drugą i żeby było pare wymiarów stron i drukowanie :smiley: :?

(Elenka1984) #8

Napisz Vistę w Assemblerze. :shock:

A tak na serio... Stwórz program, który będzie symulować prognozę pogody w ciągu 10 lat... -> ktoś miał ze znajomych taki temat pracy dyplomowej :mrgreen:

A tak jeszcze bardziej serio... Ja potrzebuję programu, który korzystałby z bazy danych znajdującej się na serwerze witryny internetowej. Baza danych byłaby wspólnie użytkowana przez i stronę i ten program... Program dotyczy Agencji Pośrednictwa Pracy... Czyli dodawanie, przeglądanie osobowych danych osób chcących dostać pracę oraz taka sama konfiguracja dla osób gotowych dać pracę...

(Wozniu) #9

stwórz program który przesyłałby pliki. NP. wpisujesz IP odbiorcy i plik się wysyła i już!

(M Kupczynas) #10

hmm... Przydalby się program, dzięki któremu z wewnętrznym IP można by było udostępniać pliki, stawiać serwa, i żeby wszyscy to widzieli (niwtylko Ci z sieci) :smiley: :mrgreen:

(walker123) #11

Napisz coś takiego w stylu Max_Delete, jak czegoś nie można usunąć to ten patent to usunie, zrób coś w tym stylu :slight_smile:

(Pixxel Man) #12

WNHacker może na początek pokaż co już zrobiłeś.