Jaki tablet na studia?

Jak w temacie, zaczynam niebawem studia i chciałbym kupić jakiś tablet żebym nie musiał nosić ze sobą zeszytów itp.

Zupełnie się na tym nie znam, ale chciałem zapytać czy tablety mają jakąś pamięc na której można zapisywać notatki?

Jeśli tak to czy można na niej tworzyć np. katalogi.

No i najważniejsze czy notatka sporządzona odręcznie na tablecie jest możliwa do przekonwertowania na pismo drukowane np. plik worda?Jak to się robi?

Na takich funkcjach zależy mi najbardziej co polecicie (stosunkowo niedrogiego rzecz jasna?)

Z góry wielkie dzięki wszystkim mądrym głowom:)

badman26 ,

nie wiem na jakie studia idziesz, ale raczej tablet na wykładach to zbędny bajer. I wątpię czy efekty prowadzenia takich notatek będą zadowalające. Poza tym nie sądzę, że da się pismo ręczne (szczególnie coś pisanego w pośpiechu na wykładzie) odczytać dla jakiegokolwiek OCR.

Osobiście mogę poradzić Tobie tylko robienie własnych notatek i oczywiście kserówki do koleżanek z roku :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Rafał

na pewno nie ma tabletów zmieniających ręczne pismo na dokument Word ale są tablety na których piszesz na normalnej karce a on zapisuje to jako obraz. Masz notatkę zapisaną na zwykłej karce i na urządzeniu. oto przykład takiego:

http://www.nokaut.pl/szukaj/tablety-gra … emium.html

P.S. Ja też wybieram się na studia