Jaki tel tak do 600-700 zł? nokia czy któryś z se?

witam forumowiczów. prosze o radę. Mam do wydania tak jak w tytule. Chcę kupic tel który w gównej mierze będzie służył mi do dzwonienia i pisania smsów. przydalby sie ciekawy wyświetlacz i dobre dzwonik. Ważne żeby był niezawodny i się nie wieszał i tym podobne. pozdrawiam

polecam ci Samsung D600

http://www.mobile.inspiracja.com/Samsung,D600,phone.php

wyswietlacz poprostu miodzio ,nie zawodny, nie wiesz sie i nie muli

filmiki kreci wyczesane i robi dobre zdieci

jedna wada to bateria min trzyma około. 3dni ale potrafi nawet dzien jak zaczne słuchac duzo muzyki i oglądac filmy

nie polecam ci sony ericssona bo moze są fajne z fukcji ale strasznie sie mulą i zawieszają

Oo to żeś teraz chłopie dowalił , pomyliłęś się z motorollą , se maja najszybsze menu i wogole się nie zawieszają

też polecam d600 ale z dopiskiem E czyli D600E albo se k750i :] odradzam nokie i motorolle

Co do Noki to się zgadzam jak najbardziej. Ponieważ to są cegły a nie telefony. Nic nie zmienisz, jesteś zmuszony na ustawienia fabryczne ( chyba, że masz Symbiana ).

Jednak co do Motoroli to teraz Ty “dowaliłeś”…

Niby czemu nie :?: Masz jakiś konkretny powód, czy po prostu napisałeś, żeby coś było ? Jeśli nie korzystałeś z żadnej motki a szczególnie z serii Axxxx lub Exxxx to proszę nie wypowiadaj się na jej temat :? Jak masz zamiar też powiedzieć, że bawiłeś się nią u kogoś przez chwile to daruj sobie…

paaluh1 poszukaj sobie coś w motkach z serii Axxxx lub Exxxx, albo SE K750i, bądź inny model.

Kup sobie k750i. Mam go i jest dobry.

Jedynie znalazłem takie wady :

-niewielki wyświetlacz (przydałby się większy)

-mała rozdzielczoś video 144*176

No ale najomy ma motorolę v3x. Tak się chwalił a się okazało że robi żałosne zdjęcia , a filmy to robi 144*176 o wiele gorszej jakości niż SE.

Jak na tą cenę to TYLKO K750i lub D750i. Dokupisz pamięc 2GB za 180zł i będzie super :smiley:

ja ci polece se k750i lub k800 a jak chcesz z nokii coś to nokię 6680 (ma sybiana) i tu dam dobą opinię mimo opini Włodi Patricko lecz pytanie jakie bajery chcesz mieć jeszcze dodatkowe ( na nokii możesz mieć praktycznie wszystko)

Samsung D600 :smiley:

Pamięć wewnętrzna - 80.00 MB

Wyświetlacz TFT, 262144 kol.

Wymiary wyświetlacza 320 x 240 pikseli, 13 linii

Aparat cyfrowy

Rozdzielczość 2.00 MPx (1600 x 1200 pikseli)

Dzwonki polifoniczne 64 tonowe

filmiki kreci w rozdzielczosci 352x288 i zapisuje w formacie .mp4

jak na telefon to ładnie

no i dzisiaj zakupiłem se k750i za 640 zł na gwarancji nówkę funkiel z orange sim lockiem. zakupiony w salonie 12,02,2007r. dobra cena?

kup sobie nokie 6230i dobra jest!

michalm92

Chyba się trochę spóźniłeś :stuck_out_tongue_winking_eye:

wiecej bedzie w serwisie niz u ciebie

orange ma takie se k750i

poważnei mówisz z tym serwisem?

w rzucaniu nią o sciane bo można ją porządnie złapać bo jak cegła wygląda

chyba ze w orange zmienili aparaty bo wczesniej to była porazka

w moim sony ericssona

przez pierwsze 2miesące nic sie nie działo apozniej to juz wszystko

czyli :

-dzojstk

-głosnik

-klawiatura

-podczerwien

i na samym koncu płyta głowna

a najbardziej to mnie w se wpieniało mulenie i zawiechy