Jaki telefon bezprzewodowy do 100zł?

Witam,

Planuję zakup telefonu bezprzewodowego. Chciałbym zmieścić się w 100zł. Przeglądając oferty na Allegro wypatrzyłem takie modele:

PHILIPS DECT122

Siemens Gigaset AL140

Siemens Gigaset AL145

Siemens Gigaset AL180

Który byście polecili? Może znacie jakieś inne, lepsze? Miałem kiedyś Siemensa Gigaset C380 i to, co zapadło mi w pamięć to brak listy z połączeniami przychodzącymi. Czy któryś z tych modeli ją ma? Z góry dzięki za szybką pomoc.

Połączeń przychodzących bez aktywnej odpowiedniej usługi sobie nie pooglądasz :slight_smile:

To jest częściowa prawda. Cześć siemensów tak miała, że mimo aktywnej usługi prezentacji numeru, nie można było przeglądać numerów przychodzących, do tego numer był widoczny tylko jak telefon dzwonił, po zakończeniu dzwonienia numer znikał z wyświetlacza. Problem ten występował na liniach telefonicznych podłączonych do central EWSD Siemensa (!) - błąd sprzętowy i programowy tych central. Z tego co wiem obecnie ten problem już nie występuje, jednak głowy nie dam, że już całkowicie i wszędzie został zlikwidowany.

Gdy ktoś dzwoni ja nie widzę numeru. Nie wiem jak jest to w TP, czy przez przypadek nie trzeba za taki bajer płacić. Nie interesowałem się tym, bo z domowego rzadko korzystam :slight_smile:

@edit: tak, w tp jest to 3 zł + VAT miesięcznie.

Usługa jest płatna, ale telefony Siemensa + centrala Siemensa miały ten ciekawy błąd.

Ojć nie doczytałem :slight_smile:

Czyli po prostu nie kupować Siemensów i problem z głowy :wink:

Tak jak pisałem wcześniej - o tym problemie już nie słychać, siemensy ogólnie bardzo ładnie się sprawują. Philipsa nawet bym do teki nie wziął, ma bardzo nieintuicyjne menu.