Jaki telefon do 1200zł?

Witam! Proszę o doradzenie w wyborze telefonu tak jak w temacie… Ja zastanawiałem się nad Nokią N70 albo N73? Jak myślicie czy jest sens dopłacać 300zł do N73?

Aha i jeszce jedno… zależy mi na w miarę dobrym odtwarzaczem MP3.

Z góry thx za pomoc! POZDRO

Nie bierz N70, za duży bydlak.

Sam mam to wiem.

Sproboj SE K800i

A poza tym, że jest duży i brzydki to jakie masz odczucia z nim związane(odtwarzacz mp3, bateria, aparat)?

A co do SE K800i to wolałbym raczej telefon z Symbianem.

Jest sens dopłacić i wziąść N73. Najlepiej Ediction Music.

N73, dlatego że ma dużo lepsze słuchawki , lepszy aparat, z wyglądu delikatniejszy , nowszy symbian , to porównanie do N70 , pozatym mam N70 i nigdy w życiu nie zameniłbym na np. SE bo to jest dopiero brzydki telefon oczywiście jak dla mnie , każdy ma swoje gusta i skoro Ficu zastanawia się nad N70 i N73 to propozycja innego producenta nie ma tu w ogóle bytu. Aha może jeszcze o baterii w moim N70 trzyma różnie jak się nim bawie to ledwo kilka godziń ale jak normalnie używam telefona tylko do dzwonienia jakiś sms i jakieś zdjęcie czasem to nawet 4 dni wytrzyma , aparat przyzwoity aczkolwiek nie mam tu jakoś porównania bo do zdjęć używam cyfrówki i napewno jakościowo zdjęć z noki nie można porównać ze zdjęciami z minolty Z3.

Ficu - tylko N73!! Aktualnie najlepszy tel na rynku! Nie słuchaj tych którzy polecają Ci SE, on nie dorasta mu do pięt!!

napewno napewno :lol: :x

tym bardziej że widziałem tą pikseloze w nokii i a barwne i żywe kolory w se , ogólnie nokia ma straszne wyświetlacze , motorola już lepsze robi

A czym się różni ta edicion music od zwykłej edycji? A jaktam w ogóle z baterią bo nie mogę znaleść komentarzy na ten temat, a informacjami od producenta nie am co się bardzo sugerować. :?

oprogramowanie bardziej zoptymalizowane do słuchania muzyki (playlisty, playery i inne bajery) słuchawki troche inne jak w zwykłej , karta pamieci 2Gb zamiast 512 lub 1bg pozatym wszystko to samo co w zwykłej , zwykłą również można zoptymalizować do music edytion. bateria jak bateria raczej opis producenta odpowiada stanowi faktycznemu więc jeżeli będziesz dużo słuchał muzyki to proponuje zakup drugiej bateri bedzie w rezerwie jak sie pierwsza wyładuje a nie będziesz miał dostepu do ładowania. Na około 12-15 godzin słuchania muzy śmiało wystarczy.

Oprogramowanie to myślę, żę można naormalnie dograć i z tym nie będzie problemu. A kupując osobno kartę i lepsze słuchawki powinno mnie to wynieść trochę mniej:

http://www.allegro.pl/item173345573_nokia_n73_music_edition_raty_przez_internet.html

http://www.allegro.pl/item174359923_nowa_nokia_n73_gwarancja_gdansk_sklep_kombox.html

Co o tym myślicie? Który brać za tą cenę? A może gdzieś znajdę lepszą ofertę?

jedna czarna druga srebrna obydwie bez kart pamięci czyli cienko wyposażone karty do nich zwłaszca 2 gb troche drogie bo to 2 napięciowe MMC , pochodź troche po mieście i poszukaj w komisach , dużo teraz jest super wyposażonych zestawów sprowadzanych z angli nówki z gwarancją producenta 2 lata , jak kupiłem N70(zwykła) sprowadzoną z anglii i w komplecie miałem 2 obudowy (czarna i srebrna) karta 512Mb ładowarka podstawowa i samochodowa , bez simlocka z polskim menu , firmowa smycz i pasek na ręke.

Ficu zdecydowanie N73. Kup zwykłą i tak jak mowiłeś sam dograj oprogramowanie music edition (przez zwykłego PC’ta z kablem, który jest z nokią w zestawie). Do tego kup przejściówkę na jacka Nokia AD-15 i do tego słuchawki creative EP-630.

Ja mam poczciwą 6230i właśnie z tą przejściówką i słuchawkami Sennheiser (modelu nie pamiętam, w każdym razie ciut gorsze od creative’ów) i włącznie z basami, słychać bardzo dobrze :slight_smile:

Jak masz kupować k800 to już lepiej k750i kupić, nie widze sensu żeby dopłacać.

No to raczej trudno będzie znaleść dobrze wyposażoną N73 w tej cenie. :slight_smile: A karty to chyba miniSD jak się nie myle. Ale z tych 2 to lepsza będzie ta tańsza? Bo słuchawki to najwyżej sobie dokupie i softa wgram i jeszcze tą kartę 1Gb albo 2.

EDIT

Co myślicie o tym? klik + ta karta klik

Ja proponuje Nokie 3210. Na prawde komórka niezniszczalna (w dodatku kupisz ją za około 20zł).

e tam 3310 bardziej wypasiona :stuck_out_tongue: i kosztuje około 50zl

Ja bym kupił jakiegoś palmtopa z funkcją GSM i Wifi.

Wszystkie komóry się chowają.

palmtop.jpg