Jaki telefon do 1300 zł?

Witam! Szukam telefonu.
I taki w tych widełkach mam wybór, zaznaczam musi być jack 3.5mm i szybkie ładowanie
Mi Note 2
Honor 9
Starsze flagowce (jakieś pomysły)
jestem w stanie w ostateczności dodać trochę pieniędzy na G6
lub czekanie na Xiaomi Redmi 5 Note, bo jeszcze nie ma go w Polsce.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

Skoro G6 to może S7, A5 lub A8?

Gdzie G6, a A5.
Ogólnie, jeżeli masz możliwość zwiększenia budżetu do kwoty niezbędnej na flagowca od LG to zrób to, nie będziesz na pewno żałować, w związku z tym, że jest to jeden z najlepiej wyważonych smartfonów na tej półce, niemniej, łatwiej byłoby gdybyś napisał czego przede wszystkim oczekujesz od smartfona oprócz jacka. Jeżeli najważniejsza będzie dla Ciebie jakość dźwięku to G6 również będzie dobrym wyborem, np w porównaniu do S7, ale jeszcze lepszych dźwięków uświadczysz w HTC 10.

Ano tak specyfikacja, to primo. A secundo… nie wiem czy jest sens kupować telefon za 1300 zł, za połowe tego można dostać naparwde fajne, no może bez loga i od majfriendsów.

Nie jestem fanem designu, ale Honor 9 to naprawdę świetny telefon

co do A5, to mam wersję 2017, nie narzekam ale to jednak nie jest flagowiec. Zdjęcia robi mocno średnie, powiedziałbym że gorsze od J7 2017

No cóż, oczekuję rzeczywiście dobrego grania, aparatu, dobrej pracy na baterii no i wiadomo płynność jest dla mnie również ważna.
Takie podstawowe rzeczy, miło by było gdyby posiadał USB-C i NFC, ale jak już nie ma to trudno.
No i częste aktualizacje, a z tego co słyszałem Huawei jest w to kiepski chyba.

Mi właśnie odpowiada czytnik na przodzie i właśnie w tę stronę chciałbym pójść :slight_smile:

Ja bym przemyślał tą opcję z G6. Można go wyciągnąć za fajne pieniądze. Ma bardzo dobry aparat, duży wyświetlacz a zarazem telefon nie jest aż tak duży jak się z początku wydaje po przez małe ramki.

No to w G6 masz i NFC i USB-C, w HTC 10 z resztą też :slight_smile:
Jeżeli chodzi chodzi o czytnik linii papilarnych to w G6 jest od z tyłu, ale własnie w HTC 10 masz ulokowany z przodu na dole.

Ze swojej strony proponuje P9 lub Honora 9. P9 idealnie wstrzela się w założony budżet cenowy i jak za swoją cenę nie ma się do czego przeczepić - największe minusty to brak obsługi rozdzielczości 4K oraz optycznej stabilizacji obrazu podczas nagrywania. Sam aparat(podwójny) bardzo dobrej jakości.

Skoro czytnik lini pa być z przodu to może Xiaomi Mi6 ?? Po premierze Mi7 wydaje mi się że spokojnie da radę kupić w tej cenie.

Brak mini jack dyskwalifikuje ten telefon :frowning:

Aa no tak zapomniałem sobie. Dokonałeś już wyboru ??? Bo w sumie zrobiłem taki rekonesans i ciekawym również pomysłem byłby Huawei Mate 10 Lite. Bardzo dobry aparat, wydajność tylko pytanie czy rozmiary nie byłyby za duże ??

Niestety, ten smarfon nie spełni oczekiwań autora z uwagi na to, że nie posiada on USB typu C oraz transmisji danych NFC.

Witam wszystkich, mogę powiedzieć, że dzisiaj wieczorem po trudnym wyborze zamówiłem Huawei p10, więc pierwszy raz zaczynam przygodę z tą marką. Miał ktoś styczność z tym modelem.
Tak podniosłem cenę, bo słaby wybór w tym segmencie.
Mogłem brać G6, no właśnie tylko nie podoba mi się czytnik z tyłu- totalnie niepraktyczne oraz można wiele słyszeć o rysach na szkiełku aparatu, nie wiem na ile jest to prawda, a na ile wymysł, ja nie chcę na sobie sprawdzać :).