Jaki telefon do 600zł

(Dinusia40) #1

Witam

Chcę kupić telefon do 600zl i chcialbym zapytać co najlepiej brać.

Pisałem wczesniej posta o modelu Samsung D500 ponieważ Mi się spodobał tylko nie wiem jak jest w użytkowaniu. Telefon będe brać napewno z Allegro, ale nie wiem jeszcze jaki. Proszę o jakieś propozycje, ponieważ chce kupić w jak najszybszym czasie.

Pozdrawiam Administrację i userów

~ WiTheld

(Zbych ) #2

Ja proponuje nokie 6630 , telefon powala może nie wyglądem ale za to jest potęrznie rozbudowany i co ważne technologia przyszłościowa UMTS

Ten samsung też niczego sobie ale za bardzo delikatny , wogole jakoś tel. samsunga kojarzą mi sie z babskimi telefonami, może ze zwzgledu na tą delikatność.

(Dinusia40) #3

Zbych1

Ceny noki 6630 na Allegro:

http://www.allegro.pl/12266_6630.html?o ... view=gtext

Ale też właśnie się zastanawiałem nad jej kupnem.

Kolega ma i bardzo sobie chwali, jedyny minus to brak Irdy i Bluethootha.

(Kylo Tk) #4

tylko i wylacznie motorola v3, jezeli zalezy ci na pieknie a nie na zbednych bajerach, mozna juz ja dostac spokojnie za 600 zl.

(Dod) #5

do 600 zł Zależy do czego będziesz używał fona...

jak dzwonienie i sms -> Nokia 3310/3330/3120/3100 etc. coś z prostych :slight_smile:

jak troszke więcej bajerów to już wchodzimy dalej... E398,X640.

Osobiście polecam Sagema X-8 już za 600 zł można go chyba dostać istny rarytas, ale trudno dostępny w Polsce.

Jeżeli chciałbyś coś bardziej konretnego to tak jak Zbych1 proponował 6630 też b. fajny fonik.

Napisz do czego używasz fona i co chcesz żeby miał (prócz standardu - wyświetlacz kolor etc.) bo tak to trudno polecić :stuck_out_tongue:

(Zbych ) #6

Nokia 6630 posiada Bluethootha

http://www.plusgsm.pl/telefony/nokia/6630/

(system) #7

Witheld tylko jeśli chodzi o 6630 to nie łudź się, że ściągniesz z niego simlocka :slight_smile:

(Dinusia40) #8

Hmm.. no wlasnie teraz sie zastanawiam na tą 6630.

Kupił bym nawet z Simlockiem na inna siec, ale ja wiem czy dam rade sciagnac Locka przez kalkulator :?

(system) #9

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f ... =&t=157200

Złączono Posta : 18.05.2006 (Czw) 0:19

Zbych1

Na pewno była to Nokia 6630?

nokia_6630_1.jpg

(Dinusia40) #10

Obawiam się, że z tym telefonem będą problemy ze ściągnięciem Simlocka za pomocą Kalkulatora Czekam na inne propozycje w sprawie zakupu telefonu. :wink:

(zciwo) #11

A ja bym radził branie telefonu w swojej sieci bo po zdjęciu simlocka się zepsuje coś i kaszanka wychodzi

(aju) #12

Nową

MOTOROLĘ E1 ROKR

(Driver122) #13

Sagem 8, SE lub Samsung. Osobiście nie kupiłbym Noki-wyjątkowy badziew za duże pieniądze....

(Monczkin) #14

Może tak konkretnie w końcu ktoś napisze dlaczego :?

Łatwo napisać - ale wysilić się i napisać rzeczowo już trudniej

(Dinusia40) #15

No właśnie , chyba jednak wezmę tego Samsunga D500. Tego Sagema 8 widziałem, ale niestety na Allegro jeszcze nie ma :cry: Może jeszcze jakieś propozycje. Aha no i Motka E1 Rokr dosyć ciekawy telefon, ale troszke nie dla mnie :stuck_out_tongue: Kupując telefon stawiam na:

1. Dobry wyświetlacz

2. Bez klapki (brRr..)

3. Dobry dźwięk (MP3)

4. Inne dodatkowe rzeczy (*dyktafon,-itp)

(system) #16

Monczkin dokładnie! Nie wiem co Driver122, Geforc i paru innych mają do tych telefonów. Piszą pierdoły, a nie podają żadnych konkretnych powodów :?

Ja uważam, że Nokia 6630 to bardzo dobry wybór w tej cenie. I wcale nie przepłacisz względem innych marek kupując ten telefon.

(aju) #17

No to E1 spełnia wszystkie te funkcje. Dlaczego Ci nie odpowiada?

Co do tej nokii. Porównajcie sobie kilka modeli telefonów np. sony ericsson i motoroli z nokia powiedzmy do 1000zł.

Nokia ma słabe wyposażenie a chcą dużo za swoje telefony. Konkurencja wyposaża telefony bardzo dobrze i chcą jeszcze mniej pieniędzy.

W nokii płacimy niestety tylko za markę

(system) #18

aju

Podaj jakiś przykład. Ja podam Nokię N70 (najtańsza kosztuje koło 1000zł). Jaka motorola ma te same funkcje w niższej cenie, a wśród nich:

• system symbian

• aparat 2 MPix

• wysokiej jakości wyświetlacz 256 tys. kolorów

• odtwarzacz MP3

• wideokonferencje

• umts

I wiele, wiele innych

(Boner3773) #19

@up... koma z symbianem kupić to nie problem...juz od ~250-300zł kupisz.. :roll:

256tys. kolorów...większość nowych telefonów (lepszych :slight_smile: )ma takie...tylko trzeba softa zmienic : >

odtwarzacz mp3... jak masz symbiana to możesz sobie dograc programik

ehh...i tak moim zdaniem nokii nie warto kupować...chybaże takie zwykłe bez zadnych bajerów to sie zgodze że telefony wytrzymałe :roll: ale z tych nowych nokii...nie brałbym wolałbym jakieś inne marki np. se albo spv.

ja bym wolał zamiast nokii N70 np. coś takiego:

http://allegro.pl/item104211735_spv_c600_kingston_1gb_tomtom_office_z_lutego_2006.html

:slight_smile:

(system) #20

Symbian + 256 tys. kolorów + mp3 za 300 zł ? :?

Cooo?? Softa trzeba zmienić, żeby zwiększyś ilość wyświetlanych kolorów ?? Smerfastycznie :stuck_out_tongue:

To poczytaj sobie opinie o "dogrywanych" odtwarzaczach mp3, jakoś jest tragiczna.

To tyle....