Jaki telefon kupić? POMOCY!

(Teletubiś) #1

Witam! Mam dylemat...

Nie wiem jaki telefon kupić, narazie na oku mam e250 i w300i. Zależy mi przede wszystkim żeby miał dobre mp3 i był na karty (najlepiej Micro SD). Jednak opinie na temat obydwu są bardzo różne. e250 jest tańszy, jest bardziej wielofunkcyjny, i ma tanie karty (DUŻY +). Natomiast w300i jest troche droższy, ale z tego co słyszałem ma leprze mp3. Niestety karty do niego są strasznie drogie. Nie chce telefonu bardzo drogiego (najlepiej na karte z jakiegoś ERA Fun albo Mix Plus). Licze na to że mi pomożecie. Może daci mi jakieś własne pomysły?

POZDRAWIAM!

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

(Artur Dirtydancing) #3

Polecam e250.

Jest to bardzo dobry, i przede wszystkim - tani - telefon.

Ma głośny głośnik, oraz świetnie radzi sobie z odtwarzaniem muzyki.

Można znaleźć dużo kolorków:

Czarny; srebrny; różowy*; bordo*; ciemny fiolet*; i jeszcze chyba coś.

*Jeżeli się nie mylę tych kolorów nie ma u naszych operatorów. Można je znaleźć w salonach Samsunga i na Allegro

Plusem są także:

• świetny aparat VGA (razi rozdzielczość 640x480, ale bardzo ładnie pokazuje wszystkie kolorki :slight_smile: )

• świetny wyświetlacz (Samsung produkuje najlepsze matryce [wyświetlacze] na świecie)

Polecam Ci go gorąco! :lol:

Ale dodam też, że bawiłem się W300i.

Jest to bardzo ładny telefonik z klapką, który jest przeznaczony do odtwarzania muzyki, stąd może lepiej "grać" muzę.

Aparaty mają takie same (VGA) ale jakość zdjęć wg mnie jest lepsza w e250.

(Robert Warszawa) #4

A może W810i ?

Karty drogie... Na Allegro są właściwie tańsze niż w sklepie więc jeżeli "ufasz" Allegrowiczom to tam kup kartę.

(system) #5

hahaha szczególnie z głośnikiem jak w starych modelach który służy do połączeń i do muzyki

od kiedy vga są świetne? :shock: hahaha

a ja chłodno

zdecydowanie w300 lepszy. Gry 3D itp. dużo więcej bajerów. Szybsze karty pamięci. A e250 w ogóle je ma? Wyświetlacz na 100% lepszy w SE. Menu samsungów poniżej krytyki.

(Teletubiś) #6

Jakbym miał kupować W810i to nie miałbym nad czym sie zastanawiać :slight_smile: problem w tym... że jest drogi. A mi chodzi o coś tańszego w cenie e250 (w era fun jest za 199 zł na 36 miesięcy), maks do 300 zł (może być z małym haczykiem :smiley: ).

Na allegro też nie są takie znowu tańsze. Za Micro sticka 1GB zapłacisz gdzieś z 70 zł a msd 1GB gdzieś z 40zł (po tyle widziałem w jednym sklepie).

(Arekwingert) #7

Ja bym Ci polecił w300i. Mój tato kupił sobie ostatnio ten telefonik i miałem okazję się nim pobawić. Mp3 odtwarza dobrze bo przecież to seria Walkman, zdjęcia też są niczego sobie, ogólnie wolałbym SE niż tego samsunga. Więcej bajerów itp.

(Artur Dirtydancing) #8

A użytkowałeś e250? :evil:

:x

Przecież powiedziałem, że jest głośny ..... i podkreśliłem, że w300i jest STWORZONY do muzy stąd lepsza jakość, .....

No to mi może qrde powiesz, że w300i ma lepszy aparat?

Bawiłem sie nim, i E250 MA LEPSZY APARAT!

Tak, e250 ma świetne i tanie karty MicroSD.

Wyświetlacz, lolkowaty heezootoo lepszy ma Samsung.

Człowiek taki jak ty (znający się, lol) powinien wiedzieć, że Samsungi mają najlepsze wyświetlacze.

(system) #9

no bo gorszej jakości nie można było stworzyć :stuck_out_tongue: porównywalnie z Siemensem c65 czyli śmiecha na sali

ty tylko powiedziałeś że ma ŚWIETNY APARAT VGA ja nie porównywałem

Tanie tak, świetne to nie za bardzo lepsze w SE

chętnie porównam z moją Nokią

(Szymonnowak4) #10

sory że się doczepiam ale też chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić e250 czy ma on wymienną kartę pamięci i czy dobrze sucha się mp3

(Teletubiś) #11

Samsung e250 ma wejście na karty msd

Nadal nie wiem który wybrać. Opinie są różne...

Znalazłem jednak telefon który również może być dość interesujący a mianowicie nokia 3110

http://www.mgsm.pl/katalog/nokia/3110classic/

Róznież ma wejście na karty msd (można rozbudować pamięć do 2gb), a także aparat 1,3 mpx

Nie wiem natomiast jak wypadają w niej mp3. Posiada ktoś ten model?

(Tom02) #12

a moze samsung z400 za 99zł w PLAY abonament 30zł

aparat 2mpx i VGA do videorozmów

MP3 i slot kart pamieci msd

(Teletubiś) #13

A masz ten telefon? jakiej jakości jest dźwięk w mp3?

(Tom02) #14

Niestety nie dopiero zastanawiam sie za kupnem i te atuty przemawiaja do mnie najbardziej

(Teletubiś) #15

Właśnie przejżałem co nie co o tym fonie i musze przyznać, że może być naprawde super :slight_smile: aczkolwiek nie jestem zbyt przekonany do tego slidera (podobno często sie psują ).

(Tom02) #16

Ja o sliderze zadnej negatywnej opini nie slyszalem

(Teletubiś) #17

Pare osób mi mówiło, że mieli samsungi (ale chyba jakieś inne modele) i sie slidery psuły.

Ale chyba wezmę ten telefon. Ze wszystkich które wymieniliśmy ten jest najtańszy i ma najwięcej funkcji (Jak za tą cenę). Tylko że w Playu podobno niektóre z400 mają jakieś złe oprogramowanie i trzeba na miejscu sprawdzić wszystkie funkcje. A jak nie działa to trzeba im potem dać ten telefon, oni go wysyłają do głównej siedziby playa i tam zmieniają oprogramowanie. Cała ta procedura trwa ok. 14 dni :evil:

Pytanko do Blackhawk

Czy ty słuchałeś mp3 przez słuchawki z zestawu czy miałeś adapter?

Bo te słuchawki standardowe są ponoć strasznie syfne.

(Szymon Stępniewski) #18

No właśnie... :roll:

W300i -- na pewno świetny odtwarzacz MP3 + super słuchawki w zestawie, w zestwie mamy też kartę pamięci 256 MB :wink:

E250 -- zacznijmy od tego że to Szajsung, szajsowate słuchawki w zestawie, brak karty pamięci w zestawie

:hahaha:

Zacznijmy od tego, że w obu telefonach aparaty są szajsowate bo to przecież tylko 0,3 Megapiksela :roll:

Podsumowując bierz SE W300i , a nie pożałujesz , gwarantuję Szymon Stępniewski :stuck_out_tongue:

(Artur Dirtydancing) #19

Ale bardzo dobrze odwzorowane kolory.

A 0,3Mpix mi nie przeszkadza :stuck_out_tongue:

Szajsungiem nie jest, to bardzo dobra marka.

Mój tata też tak o Samsungach mówił dopóki nie kupił.

Słuchawki? Słuchawki są OK, chociaż w300i ma na 99% lepsze.

Słuchałem przez głośnik i przez słuchawki z zestawu.

Ja do tego telefonu nic nie dokupywałem.

No słuchaj, słuchawki są OK, no ale nie można ich równać z tymi "mistrzowskimi" z w300i :evil:

(Szymon Stępniewski) #20

Czy ja powiedziałem że one są mistrzowskie ? Nie, one są poprostu o wiele lepsze od tych Samsungów