Jaki telefon kupic?

Hej chcę kupic telefon w mixie. Zastanawiam się nad sony ericssonem k510I , Sagem MYX6-2 i Sagem my600X. Co do sagema to nigdy nie byłem do nich przekonany.Ale ma karty pamieci mini Sd a sony tylko pamiec wewnętrzną 28mb. Ale to chyba i tak nie mało w porownaniu do motoroli V3;)…Doradżcie proszę.Nie chcę kota w worku.

Bierz Sony Ericksona! Ja mam k300i juz 2 lata smiga az miło! !!

ja mam sony ericssona k510i bardzo fajny sprzet ale jesli ci zalezy na duzej ilosci mp-trojek to lepiej wez fona z pamiecia zewnetrzna, fonik dosc dobry - nie narzekam… na pewno lepszy niz przereklamowane nokie ktore zawsze mialam ale jak pierwszy raz zaliczył mi glebe to odpadla calkowicie tylna klapka, wyleciala calkowicie bateria i troche sie obluzowala przednia klapka (ale w minute sie zlozylo i działał ok), zas moja dawna nokia spadala mi na wszystkie rodzaje powierzchni (wliczajac beton) kilka razy w tygodniu i nidgy nic jej sie nie stalo :stuck_out_tongue: bateria na poczatku bardzo krotko trzyma ale to mija. potem z powodu na pochalniajacy wiekszosc energii dobry wyswietlacz (stanowiacy plus fonu) bateria i tak trzyma mi maks tydzien a w nokii bylo to jakies 2 tygodnie ;] odtwarzacz mp3 to tez plus ale malo pamieci nie pozwala tego dobrze wykorzystac. ogolnie polecam, niech ktos ci opisze te sagemy

a tak p.s. to chyba nie ten dzial :stuck_out_tongue:

a musisz wiedziec jeszcze ze fony SE maja joysticki ktore moga sie latwo zepsuc :stuck_out_tongue:

lepszy eryk, ogolnie marka dobra ale ogolnie telefon nie jest najwyższej polki ale niestety MixPlus nie oferuje zbyt dobrych telefonow, sam korzystam z tej uslugu.

generalnie bedzie to Twoj mix w orange. Zaglebiajac sie w tajniki wiedzy magicznej;) wnioskuje ,że ludzie bardzo chwala Sagema my600X. mozna mu zapodac podobno nawet 1 GB dodatkowo i ma UMTS;)ma glosne dzwieki. Wlasnie sie dowiedzialem że kolega kolegi kupił i jest zadowolony 1056379851.jpg

Mam SE k300i od ponad roku. Siada jostick. Aczkolwiek telefony same w sobie bardzo dobre.

Mimo tego pokusiłbym sie o Sagema.

Jakoś do Sagemów nie mam zaufania miałem kilka w ręku ale osobiście przez dłuższy czas nie użytkowałem więc nie jestem w stanie ich ocenic.Sony erricson robi oglnie dobre telefoniki.Z tymi joystickami to róznie jest jednemu sie zepsuje drugiemu nie bo ja np. mam k700i i mam go ponad rok i joystick jakimś cudem sie nie psuje.Na twoim miejscu wziąłbym tego Sony erricsona.

Ja bym brał Motke E398 :stuck_out_tongue:

zapomnij w ogóle o sagemach-te telefony do niczego sie nie nadają. osobiscie bardziej polecam Ci SE, ale one tez generalnie maja jedna wadę- po dluzszym czasie użytkowania panel z głownymi klawiszami - ma w zwyczaju zawieszac sie/blokować.

Przenoszę do odpowiedniego działu

ja miałem sagema i mam se ale inne modele niż podane i polece ci se bo ma mp3 i jest lepszy od sagema dla mnie

kup jakąś nokie są dobre lub motorole nie do zdarcia jak chcesz dobry aparat to sony ericson

sagemy sie przycinają ja wziołem sobie z mix plus sony erikson k510i i jestem zadowolony mialem sagem i sie cioł niepatrz sie na slot na karte pamieci

Tak jak mówi @mcwaniak5138 Sagemy się tną, moja matka ma Sagem-a my501x dla mnie za wolno wszystko działa, a na siostry Samsung X680 śmigam bez problemu, niedługo także planuje wziąść w Plusie fona, tylko że ja raczej karte pamięci, a jak nie to z 30mb minimum i także się zastanawiam jaki brać.