Jaki telefon warto kupic do 300 zl

Chodzi o telefon z kolorowym wyswietlaczem, aparatu miec nie musi. Glownie chodzi o to zeby byla polifonia, bateria dlugo trzymala, byl latwy i dosc funkcjonalny… Jakbyscie mogli podac konkretne modele telefonow bede wdzieczny :slight_smile:

na abonament czy na kartę ??

chodzi o sam telefon przykladowo z allegro :wink: :stuck_out_tongue:

djmac zdaje się, że pomyliłeś działy :wink:

no ja wiem niby to telefonia komorkowa, ale zapomnialem ze taki dzial jest :slight_smile: i ze tak to okresle jest tam “mniejsza ogladalnosc” :stuck_out_tongue: a ja nie mam “wladzy” zeby go tam juz teraz przeniesc … wiec jesli mod zajrzy niech to uczyni dzieki :slight_smile: i sorki za zamieszanie :stuck_out_tongue:

http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.d … us_zestawy

polecam nokie 3100

nie chodzi mi o jakies zestawy na karte czy tez telefon na abonament. Interesuje mnie tylko i wylacznie sam aparat telefoniczny :stuck_out_tongue:

pointeresuj się działem TELFONIA KOMÓRKOWA.

Tematów jaki telefon kupić w granicach 300-350zł. było przynajmniej kilka :mrgreen:

Nokia 3100, 3120, jak ci się uda to 6100

Nie kupuj Siemensa C60, bo jest tandetny:P

Dorzuć 100zł i kup SE k300i. Naprawdę dobry telefon, jak za taką cenę.

Masz racje tez mam k300i spoko telefon

obecnie mam SE T630 to bateria jakos slabo mi trzyma tylko 3-4 dni :? a telefon nie dla mnie tylko dla brata… wiec mowi ze se nie bardzo mu sie widzi z taka bateria… czy to wszystkie SE tak maja z ta bateria ?? bo u kumpla tez strasznie krotko trzyma w SE K750i moze ze 4-5 dni…a ta nokia 6100 to nie az tak trudno za 300zl ja znalezc :slight_smile: duzo ich jest dosc :stuck_out_tongue:

4-5 dni to myśle iż wynik bardzo dobry :slight_smile:

Na ogół tak baterie w telefonach trzymają --> w tych nowocześniejszych

Dla porównania mi w motorolii e398 bateria trzyma na ogół 2-3 dni

no ale dla porownania Nokia 6610i - mysle ze nie jest to jeszcze az taki dinozaur :wink: mialem telefon od kwietnia do listopada tego roku to trzymala 7-8 dni przy uzyciu dziennie okolo 50 smsow… wiec bardzo duzo…

wiec pewnie te nokie ktore poleciliscie pod wzgledem zywotnosci baterii sa lepsze ?

Bardzo długo bateria trzyma w legendarnej (choć bez kolorowego) Nokii 6310i :smiley:

nawet fajny telefonik http://www.allegro.pl/showcat.php?id=14 … view=gtext :smiley:

Ja jednak wolałbym Nokia 3100 niż tego SE.

wg. dobrym wyborem byl by se k300i ale jesni nie chce to nic, a co do nokii to duzo lepiej zrobisz jak wybierzesz 6100 niz 3100, w 3100 jest kolorowy wyswietlacz ale dla mnie byl niezadowalajacy a polifonia jest poprostu slaba