Jaki telefon?

mam pytanie,jaki waszym zdaniem kupić tel?NOKIA 6280,czy moąe jeden z modeli Samsunga,a konkretnie D900 lub E900.Do tej pory miałem w\w NOKIĘ ale przypadkiem się wyprała i nie wiem czy opłaca się ją naprawiać(jest w serwisie),pozdrawiam wszystkich i dzieki za rady

osobiście polecam nokie jako stał jej użytkownik od lat…miałeś ją wiec sam wiesz czy ci sie podoba…samsung…niech sie zajmie produkcją tv bo tel mają badziewne

zależy jaki jesteś zaawansowany w telefonach. Jeżeli jak mój ojciec, czyli pokarze mu się jak się dzwoni i tak nie pamięta ? To polecam Nokie łatwa w obsłudze (mój się meczy z SE :stuck_out_tongue: ale kazałem mu zmienić :slight_smile: ), a jak się znasz to wybierz ten, który wolisz. Zależy do czego potrzebujesz. Jak do zabaw weź też nokie więcej tapet, dzwonków, itp… ,a jak do zwykłego używania to też który bardziej ci się spodoba :slight_smile:

Witam

Ja rowniez mam problem z wybraniem komy. Szukam miej wiecej taniego ale funkcjonalnego… Cena nie gra roli, ale bez przesady…Wolalbym z dobrym aparatem (min 2.00mpx) i pojemna pamiecia. Waham sie miedzy SE K750i, nie wiem czy to dobry wybor. Koma ma mi sluzyc przez najblizsze 2 lata. Jezeli ktos ma jakies inne sprawdzone propozycja to piszcie …