Jaki telefon


(Bornholm) #1

Noszę się z zamiarem nabycia w < mpunkcie > w miarę przyzwoitego telefonu { oczywiście bez wymyślnych dodatków tzw. " bajerów" } dostępnego cenowo { miesięczna rata do około 25zł przez 24 miesiące}.

Widziałem różne modele : Siemens A6 5, Nokia 2600 itp. A tak wogóle to spotykam opinie,że najlepiej kupić coś z Nokii. A może ktoś odpowie czego najlepiej nie kupować.


(Romek1990) #2

Mysle ze najlepeij nie kupowac siemesnow bo z tego co wiem to sie psuja i wogole a polecam ci nokie 2600


(Cedropedro) #3

Siemens a65 to dobry wybór. Jak dla mnie to wyświetlacze w siemensach są lepsze od tych w nokii, a także dzwonki polifoniczne brzmią lepiej. A jeżeli chodzi o baterie to nie widze większych róznic


(system) #4

Hej

Po pierwsze to także odradzam siemens a65.

A druga sprawa to dlaczego chcesz kupić w mpunkt nokia 2600 za 499 skoro telefon ten kosztuje w salonie idei i plusa 399.

Chyba, że chodzi tu o raty a nie wiem jak to jest w salonie.

Ale 100 zł na wstępie to dużo.

Ale zrób jak chcesz byle nie siemens a65 (rozdzielczość siemensa to 101x80 i jest gorsza niż owej noki która ma 128x128, przynajmniej teoretycznie)

Pozdrawiam


(system) #5

heh no i tu się z kolega nie zgodzę siemensa mam juz pare ładnych lat i sporo przeżył jedyna wada jaką w nich tkwi to że wolno pracuja ale przy wgraniu odpowiednich patchy jest całkiem oky z doswiadczenia nie polecam SE pod wzgledem patchy dokonywania jakis zmian w tel itp np SE 230 tel z doczepianym aparatem ale bez mozliwoscia zgrania ich na kompa (paranoja) nie obsługuje OBEX


(system) #6

Nie będe się sprzeczać który jest lepszy bo i tak każdy swoje chwali.

Zastanów się czego ci potrzeba (funkcje wyglad) i kupuj.

Skoro kupujesz telefon nowy to nie ma problemu,

i tak masz go na gwarancji.

Moje doświadczenia z baterią takie że u kumla bataria w siemensie trzyma 3-4 dni (c65), w mojej noki 3120, 6-7 dni a jeszcze jej porzadnie nie sformatowałem.

Ale to tylko moje skromne zdanie.


(Ania Basia) #7

moim zdaniem żadnej motoroli! a szczególnie z klapka! !!


(Kn2005) #8

Siemensy wcale się nie psująNo,chyba,ze rzucasz nimi o ściane :stuck_out_tongue: Ale rzeczywiście najlepsze i najodporniejsze sa Nokie! !!


(m@teo) #9

N 2600 jest dobra jak telefonu użwyasz do SMSów i Dzwonienia! Nawet mi się podoba! :stuck_out_tongue:


(Monczkin) #10

zastanów się czy warto brać na raty :frowning: zapłacisz więcej niż gotówką - jeśli możesz pożycz od rodziców - lepiej oddawać Im bez odsetek :slight_smile:


(m@teo) #11

Monczkin

MAsz racje!! JA bym sobie od kogoś pożyczył i oddawał! Bo na raty! To ok 100zł napewno więcej zapłacisz!! Jak sobie juz jakiś telefon kupisz to napisz tu jaki! :smiley: