Jaki telewizor 40-42" "LED"

Witam.

Szykuje się do zakupu nowego telewizora. No i mam problem z wyborem a nie znam się za bardzo na modelach i producentach.

Telewizory LED… wiem że prawie każdy to zwykły LCD z podświetleniem;p

Chciałbym coś w cenie do ok. ~3 500zł no i żeby miał 40-42" i nie musi mieć bajerów typu internet/youtube itp.

Mam takie dwa modele:

LG 42" LED 42SL9000

40" LED UE40B6000

A może są jakieś ciekawsze modele? Philips/Sony/Toshiba/Sharp .

Proszę o pomoc;)

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sharp-lc-32le700e.bhtml tutaj masz bardzo dobrego Sharpa LC-32LE700E lecz mniejszy bo tylko 32` cale ale to wysokiej jakości TV

Tutaj masz też Sharpa 40 cali http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l … 600e.bhtml

Ostatnio znajomemu kupowałem

LG 42" LED 42SL9000 tyle że 47 cali naprawdę super telewizor ;] co prawda nie full led ale za to cienki plus naprawdę jakość wzorowa plus poprzez port usb 2.0 odtwarza divixy z napisami a nawet filmy 720p mkv itd ;]

Sharp obecnie chyba ma jedne z lepszych TV więc w tych okolicach sie pokręć a co do philipsa to daj sobie spokój bo coś im ostatnio nie wychodzi zresztą przejdź się do sklepu to zobaczysz o co chodzi :slight_smile: jakość kanałów SD jest poprostu tragiczna, no i z tym wiąże sie pytanie skąd będziesz miał sygnał ? kablówka? n ? no i oprócz tego to czy dużo grania na konsoli ? BR? mocno nasłoneczniony pokój ? pytam się bo ja kupowałem tv parę miesięcy temu i też na początku zastanawiałem się nad LED jednak ostatecznie wybrałem plamę :slight_smile: i jestem bardzo zadowolony 8) nie myślałeś może o plaźmie? bo według mnie warto i do 4 tys. lepszego tv jak Panasonic Tx-P(42,46,50)G20E nie znajdziesz :wink: oczywiście LED też są niczego sobie np. wyżej wspomniany sharp ale dla mnie np. G20 jest dużo lepszy tym bardziej ze bardzo dobrze radzi sobie ze skalowaniem sygnału SD no i nie męczy tak jak LED no i kolory też bardziej mi się podobają na plaźmie.

Pracuję w firmie która zajmuje się sprzedażą telewizorów i innych rzeczy do domu.

Najczęściej kupowane to telewizory Samsunga, LG i Sharpa.

A z osobistego doświadczenia to poleciłbym Samsunga. Dobry wynik jeśli chodzi o Cena/Jakość.

Najczęściej w sklepach wciaskane są szajsungi. Sprzedawcy na chama to wciskają pomimo tego tego że Panasonic, Sharp, Toshiba biją na łep szajsungi…Szajsung produkuje wszystko a nic nie wyróżnia się super osiągami. To marka która produkuje sprzęt średniej klasy

@1kalor Przyznaj się tylko szczerze ile masz płacone dodatkowo za wciskanie Samsunga?? W Orange już wydało się że ta firma płaci dodatkową kase za wciskanie ludziom ich produktów, zapewne w RTV też to się stosuje w ich przypadku. Ale klient ktory ma oczy szeroko otwarte będzie widzieć że ta marka to TYLKO dobra średnia półka nic pozatym…Bardzo dziwna firma. Zapytałem ich w mailu dlaczego oszukują ludzi że na ich stronie mają podane że OMNIA wyświetla 256 tys kolorów podczas gdy WM w wersji 6.xx może wyświetlić max 65 tys kolorów i jest to ograniczenie WM to odpisali mi że WM fakt pokazuje 65 tys kolorów i więcej NIE POKAŻE ale ich wyświetlacz zastosowany w omni może kokazać max 256 tys kolorów i to że widzimy 65 tyś to wina WM… paranoja…jawne oszustwo ludzi pisze na stronie 256 tys kolorow podczas gdy “zobaczyć możemy” 65 tys kolorow…

@pila19 nie zajmuję się sprzedażą bezpośrednią. po prostu jestem dostawcą i widzę co ludzie kupują w sklepie. a mam płacone za dniówkę bo pracuje na umowę zlecenie. Masz rację i ja to wiem że Panasonic jest dużo, dużo lepszym telewizorem tak jak Sharp i Toshiba. Tyle tylko że są odpowiednio droższe.

Masz Racje…

no właśnie nie wydaje mi się … chyba żeby wykluczyć plazmy bo te weźmy naprzykład już tą G20 jest to plazma model całkiem wysoki a możemy go mieć spokojnie za 3200 i to nie wydaje mi się że jest dużo za telewizor dobrej klasy w dodatku są to 42’’ a za LED tej klasy trzeba dać dobrze 5 tys.

Poczekałbym aż te TV troszke stanieją bo teraz jest takie BOOM na te telewizory, za jakiś czas te LCD LED stanieje będzie można śmialo kupić wysokiej klasy za cenę plazmy…