Jaki Telewizor LCD wybrać LG czy Samsung ? 29 cali

(Tomwac5) #1

Witam..... tak ja w temacie

Który ??

(rgabrysiak) #2

Może podałbyś specyfikację jednego i drugiego, w ciemno mamy zgadywać ?

(Pawkras Poczta) #3

Niewiem jak jest z Samsungami, ale ja bez namysłu brał bym LG.

(Tomwac5) #4

Ten model

http://www.allegro.pl/item323332049_sup ... html#photo

albo :

http://www.allegro.pl/item328024113_lcd ... html#photo

(rgabrysiak) #5

Z tych dwóch LG, choć i tak szukałbym czegoś z FullHD a nie HD-Ready

(Nockdown) #6

Z tych dwóch ja tez skłaniał bym się ku LG ale cieżko, tak naprawdę zadecydować tylko na podstawie parametrów.

Najlepiej, jeśli jest tylko taka możliwość, zobaczyć je na żywo i przyjrzeć się jak wygląda obraz przez nie wyświetlany :slight_smile:

Przydatne informacje o telewizorach można też znaleźć na tej stronie, mam nadzieje że pomogą :slight_smile:

http://www.jakikupic.pl/index.php?optio ... &Itemid=49

pozdrawiam

(tacyer) #7

Z góry bierz LG gdyż Samsung nazywają często Szajsung! Więcej nie musze dodawać.

(Vanshei) #8

hyhy nie widziałem w akcji tego LG ale Samsunga mam u siebie.

Widze że tu podałeś model LE32R81B a ja mam LE32R8 2 B różnią się pewnie jakąś funkcją[nie wnikam jaką] :stuck_out_tongue:

Mam go kilka miesięcy i sprawuje się świetnie,obraz jest czysty i wyraźny,zero problemów z dostrajaniem itp i prezentuje się ładnie :slight_smile:

(boczi) #9

Kolego, porady tego typu zostaw znajomym z podstawówki.

Ty również :evil:

(neo10) #10

Napisz ogólnie do czego będziesz tego telewizora używał tzn co będzie do niego podłączone i z czego będziesz głównie korzystał bo np jeżeli z komputera podłączonego do niego to samsungi są pod tym kątem chyba najlepsze ;] ale jeżeli chodzi np o slaby sygnal z kablówki już trochę wymiękają itp... ;]

(Tomwac5) #11

Ja będę korzystał wyłącznie z ze zwykłej anteny naziemnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Mateusz Golebiowski) #12

Ludzie ludzie co wy ****** Samsung jest bardzo dobrą firmą . Moim zdaniem przy takim wyborze lepiej dobrze się zastanowić bo to nie są małe pieniądze.

Idź najlepiej do sklepu gdzie sprzedają oba wymienione modele i zobacz jak się prezentuje obraz

(el polaco) #13

Samsung zdecydowanie. Bardzo dobra firma. Te modele są bardzo udane .

Samsung w porównaniu z LG:

-ma lepsze głośniki

-ma lepszy kontrast

-ponadto Samsung ma wiecej wejsc HDMI

Jedna wada jest taka że przełączanie kanałów trwa stosunkowo długo co może być denerwujące.

P.S.

Te telewizory maja 32 cale a nie 29 tak jak w temacie napisałeś.

(Vanshei) #14

lol jakoś nic takiego u mnie nie występuje :shock: :slight_smile:

(el polaco) #15

Samsung Le32R82B różni sie od SAMSUNG LE32R81B tylko włącznikiem na telewizorze i kolorem listwy odbijajacej dźwięk.

To niektóre opinie o przełączaniu kanałów w telewizorach marki Samsung. Ja również mam Samsunga model Samsung Le32R82B i kanały przełączają się stosunkowo długo. Jednakże telewizor ten ma o wiele więcej zalet niż wad.

(Sebastiankieltyka) #16

Witam! !!

Mam zamiar kupić telewizor i zastanawiam sie miedzy Samsungiem 32A430 a LG3000 albo LG2000

(xomo_pl) #17

ja mam monitor z tunerem tv i z tym pipem to niestety jest tak że nie działa na wszystkich złączach , pc podłączony pod zwykłe złącze, ale gdy pc podłącxze pod hdmi to moge już zobaczyć w piupie pulpit...

przełączanie między kanałami jest szybkie, gorzej z przełączaniem między żródłami sygnału-nieraz trwa to szybko, nieraz zbyt długo....

ogólnie samsungi polecam gdyż ładnie odbierają i są dobre....

(Sebastiankieltyka) #18

Witam! !!

Moj brat ma lg i jest fataklny obraz jak sie podejdzie do telwewizora na 2 metry rto cały odraz tyaki nie kolorowy nie ralistyczny

(Sebastiankieltyka) #19

Doradzi mi ktoś jeszce ?

(Kpc21) #20

A nie lepiej jakąś plazmę?