Jaki telewizor LED TV wybrać do 3000zł


(Areksorys) #1

Witam mam pytanie jaki telewizor LED TV wybrać tak do 3000zł? Rozmiar 32 lub 37 cali. Myślałem o tym: http://www.ceneo.pl/5617564s tylko mam pytanie czy przez USB odtworzy filmy w HD?


(Mmiszczuk) #2

IMO nie warto kupować tv z podświetleniem led. Przecież masz tam taką samą matrycę, a różnicy w kontraście nie zauważysz.

Polecam samsunga z serii C.


(ArthurMot) #3

Za taką kasę ja bym wolał kupić Plazmę tylko nie żadnego LG'ka tylko Panasonica.


(Skalek 72) #4

nie widziałem jeszcze telewizora z matrycą LED w tej cenie,one kosztują 4razy tyle.Koledze chodzi o podświetlenie LED?jeśli tak to przedmówcy mają rację,różnica żadna i plazma w tej cenie będzie zdecydowanie lepsza i nie sugeruj się poborem prądu bo to już historia


(Areksorys) #5

Jednak muszę kupić 32 calowy, a takich plazm nie spotkałem. Co powiecie na ten TV?: http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-a ... prd_detail


(Kamrosinski) #6

Ja polecam LG serii LH3000. Mam w domu dwa LG 42LH3000 i jestem naprawde bardzo bardzo zadowolony. Kupiliśmy po promocyjnej cenie 2000zł ale ceny bez promocji też są atrakcyjne. Naprawde bardzo Polecam!


(Mmiszczuk) #7

Dlaczego polecasz złom? Ma USB? Nie. Czyta filmy z pena? Nie. Pobiera mniej prądu od samsunga? Nie. Ma DVB-C? Nie. Ma S-video? Nie. Jak można z niego być zadowolonym skoro oferuje mniej niż konkurencja?


(Jjoasz) #8

http://www.ceneo.pl/5073131s, ew. lekko ponad budzet: http://www.ceneo.pl/6685616s :roll:


(xyzzyx) #9

http://plazma-lcd-fakty.pl/start.php albo http://hdtvpolska.com/ szukaj wiedzy co wybrać. Inaczej dowiesz się że zasada iż każdy poleca to co sam posiada jest prawdziwa. Moja rada-kieruj się tym co piszą o sprzęcie fachowcy, oraz pamiętaj że dobre musi kosztować!. Sprzęt sugerowany przez kol. clockwork jest na pewno wart rozpatrzenia. Przemyśl zakup abyś dwa razy nie kupował.Osobiście jeżeli chodzi o RTV zdecydowanie preferuję firmy japońskie. Powodzenia :slight_smile: . Pozdrawiam.


(Qneek) #10

Podobnie jak qwerty jestem za Samsungiem - mam dwa LCDki tej firmy, i jestem ciągle zaskakiwany... Choćby ostatnio grając na xboksie w mafie 2, zostałem oślepiony przez słońce... A odblaski w kałużach kłują w oczy. Jak dla mnie szokujące ;p w każdym razie, wracając do LED, za nieco ponad 3 tys. jest dostępna 40 calówka Samsunga - jeśli jesteś zainteresowany to linkuję do opisu produktu http://www.electro.pl/produkt-SAMSUNG_T ... escription . Pozdrawiam.


(sla17) #11

Nie zawsze [-X Jednak wiadomo, że za 2000 zł takiego TV z bajerami się nie dostanie :slight_smile: Oczywiście mówię o czymś porządnym :wink:


(Kpc21) #12

Ja w ogóle nie widziałem telewizora z matrycą LED, bo matryce LED są wykorzystywane praktycznie tylko w telebimach. Natomiast technologia która ma zastąpić LCD to O LED.