Jaki to model BMW?

Tak jak w temacie. Jaki jest to model BMW?

8836a98cb0c9ab96.jpg

Bardzo prosze o pomoc.

318i ?

zgadza się ale to jest nowsza wersja

Zależy co masz na myśli. Jeśli chodzi o oznaczenie fabryczne to E46, a co do rodzaju silnika to raczej nie ustalisz, no chyba, że M3 lub M3 CSL (mają charakterystyczny wlot po boku).

to jest BMW z serii E-46 a jaka dokładniej to wersja trudno określić bo zdjęcie nie pokazuje istotnych elementów :roll:

http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E46 8) 8)

no ciężko ustalić jaki to dokładnie model bo zdjęcie jest trochę nie wyraźnie,a BMW wydało pare tego typu autek,dlatego są rozbieżności

by było widać przód by było wszystko jasne

Seria 3 E46 czyli 1998/2004r pojemności silnika raczej nie poznasz, napewno nie jest to wersja M, moze ewentualnie ma M pakiet, zdjęcie dośc okraojone, mogłeś wstawić całe

http://www.allegro.pl/item207205092_bmw … i_17_.html

Wygląda na 330Ci, lecz nie jestem pewien.

Nie poznasz jaka to wersja. Równie dobrze może to być 318i lub np. 330i (ten akurat powinnien mieć dwie końcówki -> 6 cylindrówka).

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 22:40

Choć może mieć pakiet M jak masaqq już wspomniał.

Tak naprawde jest obciete zdjęcie na tyle, że nie jesteś zobaczyć parwie nic pozatym ze to bmw 3, nie widać progów, przednich świateł i na dodatek słup zakrywa miejsce oznaczenia i kierownice na której też jest znaczek M jeśli to M3, ale tutaj jakość zdjęcia mówi sama za siebie

Moge ci napewno powiedzieć ze to nie jest M3 ( po prawej stronie na klapie bagażnika niema znaczka M3 i wlotów powietrza nad kierunkowskazami ) i to chyba koniec tematu jeśli nie dasz lepszego zdjęcia, no chyba ze ktoś zauważyl na tym zdjeciu coś czego reszta nie widzi w co wątpie…

Dokładnie to auto się zwie: E46/2.

A po czym ty to niby poznałeś ?

Mi sie wydaje ze to chyba jest ten model BMW E46. A potocznie jak sie mówi na ten model? Z tego co słyszalem jest to popularne BMW 5-ka. Czy dobrze kojarze? A moze ogladaliscie kiedys serial niemiecki COMBRA? I tak ci dwaj policjanci jezdzili takim fajnym BMW. Jaki to jest model? Bo ja sie cos mało orientuje w tych BMW-kach a bardzo mi sie podobaja. Prosze o pomoc !!

E46 to oznaczenie modeli 3xx, M3, M3 CSL oraz M3 GTR.

Model z serialu Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei jest ciężki do poznania, ale na pewno jest to BMW 3er. :slight_smile:

BMW E46 Coupe silnik trudno określić, bo między 1.8 - 2.0 nie miały żadnych różnic w wyglądzie. 2.5 miała inne zderzaki i listwy boczne, podobnie jak 2.8