Jaki to model BMW?

(Pinio150) #1

Tak jak w temacie. Jaki jest to model BMW?

8836a98cb0c9ab96.jpg

Bardzo prosze o pomoc.

(Marus18) #2

318i ?

(SeBoLaS) #3

zgadza się ale to jest nowsza wersja

(Tymczasowy) #4

Zależy co masz na myśli. Jeśli chodzi o oznaczenie fabryczne to E46, a co do rodzaju silnika to raczej nie ustalisz, no chyba, że M3 lub M3 CSL (mają charakterystyczny wlot po boku).

(Artur Rozek88) #5

to jest BMW z serii E-46 a jaka dokładniej to wersja trudno określić bo zdjęcie nie pokazuje istotnych elementów :roll:

http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E46 8) 8)

(SeBoLaS) #6

no ciężko ustalić jaki to dokładnie model bo zdjęcie jest trochę nie wyraźnie,a BMW wydało pare tego typu autek,dlatego są rozbieżności

by było widać przód by było wszystko jasne

(Masak7) #7

Seria 3 E46 czyli 1998/2004r pojemności silnika raczej nie poznasz, napewno nie jest to wersja M, moze ewentualnie ma M pakiet, zdjęcie dośc okraojone, mogłeś wstawić całe

(SeBoLaS) #8

http://www.allegro.pl/item207205092_bmw ... i_17_.html

(Bunio) #9

Wygląda na 330Ci, lecz nie jestem pewien.

(Tymczasowy) #10

Nie poznasz jaka to wersja. Równie dobrze może to być 318i lub np. 330i (ten akurat powinnien mieć dwie końcówki -> 6 cylindrówka).

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 22:40

Choć może mieć pakiet M jak masaqq już wspomniał.

(Masak7) #11

Tak naprawde jest obciete zdjęcie na tyle, że nie jesteś zobaczyć parwie nic pozatym ze to bmw 3, nie widać progów, przednich świateł i na dodatek słup zakrywa miejsce oznaczenia i kierownice na której też jest znaczek M jeśli to M3, ale tutaj jakość zdjęcia mówi sama za siebie

Moge ci napewno powiedzieć ze to nie jest M3 ( po prawej stronie na klapie bagażnika niema znaczka M3 i wlotów powietrza nad kierunkowskazami ) i to chyba koniec tematu jeśli nie dasz lepszego zdjęcia, no chyba ze ktoś zauważyl na tym zdjeciu coś czego reszta nie widzi w co wątpie...

(Qoompel) #12

Dokładnie to auto się zwie: E46/2.

(Masak7) #13

A po czym ty to niby poznałeś ?

(Pinio150) #14

Mi sie wydaje ze to chyba jest ten model BMW E46. A potocznie jak sie mówi na ten model? Z tego co słyszalem jest to popularne BMW 5-ka. Czy dobrze kojarze? A moze ogladaliscie kiedys serial niemiecki COMBRA? I tak ci dwaj policjanci jezdzili takim fajnym BMW. Jaki to jest model? Bo ja sie cos mało orientuje w tych BMW-kach a bardzo mi sie podobaja. Prosze o pomoc !!

(Bunio) #15

E46 to oznaczenie modeli 3xx, M3, M3 CSL oraz M3 GTR.

Model z serialu Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei jest ciężki do poznania, ale na pewno jest to BMW 3er. :slight_smile:

(system) #16

BMW E46 Coupe silnik trudno określić, bo między 1.8 - 2.0 nie miały żadnych różnic w wyglądzie. 2.5 miała inne zderzaki i listwy boczne, podobnie jak 2.8