Jaki Tuner TV kupić?

Witam! Niedawno rozpocząłem studenckie życie. Jak wiadomo każdemu maniakowi sportu potrzebny jest telewizor :smiley: Jednak ja zastanawiam się czy lepiej kupić mały TV czy tuner TV?Wydaje mi sie,że Tuner jest opcją tańszą. Jaki do kablówki lub zwykłej analogowej anteny tuner będzie najlepszy,tak by jakość dźwięku i obrazu że tak powiem była jak z telewizora:) Wiem,że w dużej mierze to zależy od mocy sygnału,ale jedne łapią go lepiej, jedne gorzej.Prosiłbym zarówno o propozycję z możliwością nagrywania(dobrego nagrywania) jak i bez niej.

Winfast 2000xp deluxe

w prawdzie mam 2000xp rm ale deluxe jest lepsza… i ma funkcje nagrywania… z resztą każdy ma taką funkcję, zależy od programu

Ale zapewne jakość tego nagrania też zależy od karty :slight_smile:

nie… raczej od grafiki…

na karcie graf. rage pro 4mb nawet nie chciało nagrać a na tej co mam w podpisie nagrywało tak jaki był sygnał

Ale chcesz do laptopa czy do stacjonarnego? Do stacjonarnego mogę Ci polecić Winfast TV2000 Expert, a do laptopa AverMedia AVerTV Cardbus Pro PCMCIA. Jak byś chciał to napisz, wyślę Ci 1min materiału zgranego z TV przez karte Winfasta.

A fakt zapomniałem do stacjonarnego :slight_smile: A byłoby miło gdybyś wysłał :slight_smile:

P.S. A co sądzicie o AverTV Studio303 FM?

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

LEADTEK WINFAST TV 2000 EXPERT

proponuję taki:

http://www.avermedia.pl/katalog/30,AVerTV-USB2.0-Plus

jest to tuner zewnętrzny, a więc mobilny, można telewizję obejrzeć np. u koleżanki :lol: :lol:

Raczej od całości, procesor i ram też się przydają (całość kodowania bierze na siebie procesor)

celeron nie wytrzyma jakby co :stuck_out_tongue:

athlon 64 (3000+ i wyżej) albo sempron (ale x64 czyli 3000+ i wyżej) lekko wytrzymają…

Nie no mam C2D :slight_smile: Widzę,że chyba Winfast 2000 Expert zwycięży,bo wszyscy go polecają,chociaż może ktoś znajdzie lepsza ofertę :mrgreen: