Jaki tuner tv USB do 200-250zł


(Diabloclone) #1

Witam!

Chcę zakupić tuner tv do mojego laptopa pod USB, zastanawiam się nad tym http://allegro.pl/item431618474_tuner_u ... _nowy.html i nad tym http://allegro.pl/item431008473_pinnacl ... kazja.html. Oglądać chcę na nim telewizje z anteny pokojowej i trochę z kablówki osiedlowej. Chciałbym mieć głownie pilota i telegazete. Niedługo będę miał laptopa z vistą a słyszałem ze na tym tunerze AverTV hybrid volar hx nie działa pilot jak się ma viste. Chciałem kupić jakiś tuner na PCMCIA ale będę miał nowego lapa z Express Card :/, a tuner chcę kupić teraz.

Proszę o pomoc w dokonaniu zakupu :wink:.


(minox) #2

http://allegro.pl/item432536700_zewnetrzny_tuner_tv_leadtek_palmtop_usb_2_0_new.html - ja bym polecił ten jest stosunkowo niedrogi i ma naprawdę dobrą jakość obrazu w stosunku do swojej ceny i co ważne posiada wszystkie potrzebne złącza wejściowe jak i wyjściowe. Naprawdę dobry produkt jedyny problem to brak tunera radiowego ale radia można posłuchać przez Neta lub przez normalne radio :wink:. Korzystam z niego więc wiem co mówie :slight_smile: chcesz to pisz na @ to wyśle Ci parę screenów z TV jaką ma jakość... (piotrekhladki@wp.pl)

Update: tutaj masz recke produktu:


(Diabloclone) #3

Faktycznie tuner fajny :wink: A czy posiada on telegazete i czy w pełni współpracuje z Vistą ? Chodzi mi oto czy pilot i całe oprogramowanie działa z Vistą. I Minox jak możesz to podeślij screeny na diabloclone@vp.pl


(minox) #4

Obecnie śmiga aż miło na Viście, ma telegazetę .screeny już lecą do Ciebie.


(Diabloclone) #5

Przed chwilą czytałem opinie użytkowników na komputronik.pl i jednemu nie działa pilot na komputerze z HP :confused: Ja mam laptopa z HP, ale zobaczymy kupie go w komputroniku za 169zl :wink: mieszkam w Częstochowie a oni mają tam sklep. Dzięki za pomoc !


(minox) #6

co do pilota to jest on dziwny nie przeczę :))

Update: Przypadkiem nie dostałeś pilota do swojego HP?? ja mam normalnego blaszaka z dokupionym pilotem i nim się posługuje w celu zmiany kanałów itd... i śmiga aż miło.


(Diabloclone) #7

Wiem coś o takich pilotach, nawet mam takiego i się już przyzwyczaiłem więc z tym nie będę miał problemów a nawet jak coś to pilot zawsze chyba na allegro można z leadteka kupić.

EDIT

Do mojego HPka żadnego pilota niemam , a czy można zmieniać kanały jakimś pilotem na bluetooth do komputera czy coś takiego ?


(minox) #8

Ja mam taki pilot i z niego kozystam w celu zabawy z tunerem i nie tylko.

dsc00345dc5.th.jpg


(Diabloclone) #9

Taki pilot by był dobry do sterowania tunerem http://allegro.pl/item432371541_pilot_m ... vista.html ??


(minox) #10

pilot ciekawy a masz Idiotów u siebie w mieście?? (MediaMarkt) mój pilot jest tam za ok 30 zł (a dałem się naciągnąć rok temu u nich na 99)