Jaki tuner TV?

Witam

Bardzo bym prosil o polecenie mi jakiegos dobrego tunera TV do ok 150 zl. Mam zwyklą kablówke w domu. ale mam jeszcze takie pytanie. Mam dzwiękówke creative augidy i glosniki logitecha x-530 w karcie są 4 wejścia glosniki zajmują 3 wejsica czy jak bym podłączył audio od tunera do dzwiękówki to będa mi dzialąc wszystkie 6 głosników?? badzo prosze o jakies propozycje i odpowiedz na pytanie :slight_smile:

pozdrawiam :slight_smile:

Osobiście używałem przez ponad rok Winfasta 2000 XP Expert i byłem z niego bardzo zadowolony. Teraz używam produktów Avermedii (PCMCIA E501) z tym, że do laptopa i też nie mam tej firmie nic do zarzucenia

aha ok :slight_smile: wiec polecasz jeden z tych :slight_smile: dzięki :slight_smile: czekam na dalsze propozycje :slight_smile:

temat był już wielokronie zakładany - poczytaj posty:

viewtopic.php?f=19&t=293981

Również polecam Winfasta 2000 XP Expert , bardzo dobra karta. :wink: Posiadam ja już od 2 lat.

ok :slight_smile: dizęki bardo… a odpowie mi jeszcze ktos na to pytanie? Mam dzwiękówke creative augidy i glosniki logitecha x-530 w karcie są 4 wejścia glosniki zajmują 3 wejsica czy jak bym podłączył audio od tunera do dzwiękówki to będa mi dzialąc wszystkie 6 głosników?? badzo prosze o jakies propozycje i odpowiedz na pytanie :slight_smile: