Jaki tv 32" LCD do 1500zł


(izok1980) #1

Witam proszę mi doradzić jaki najlepszy TV LCD 32" do 1500zł głownie chodzi o obraz żeby był jak najlepszy nie znam sie na kontrastach odswieżaniach i innych takich proszę o podpowiedzi.

PS.może ktoś ma jakiś sprawdzony sklep w którym robi zakupy z dobrymi cenami również poproszę a jakiegoś linka :wink:

Dzięki za rady pozdrawiam. :slight_smile:


(ArthurMot) #2

Jednym słowem : PLAZMA, np Samsung PS42C430. Co prawda nie znajdziesz jej w takim rozmiarze ale nie lepiej mieć 42 " niż 32" - chyba, że ci się nie zmieści? A i co najważniejsze, obraz będziesz mieć znacznie lepszej jakości.

http://allegro.pl/tv-samsung-ps42c430-m ... 59526.html


(izok1980) #3

plazma raczej odpada jest bardziej awaryjna niz LCD znajomy ktory siedzi w naprawach sprzetu elektr. odradził mi plazmy...42" zmiesci sie,ale czy do pomieszczenia 9m kwadratowych nie za wielki?

Pozdrawiam :slight_smile:


(ArthurMot) #4

Pierwsze słyszę, żeby plazmy były bardziej awaryjne.Owszem, może na początku był problem z wypalaniem ale teraz? Przez ok. 2 lata pracowałem w sklepie RTV i żadnej plazmy nie widziałem zepsutej. Najczęściej sypały się LCD od LG. Jak dla mnie nie ma sensu kupować 32" bo jest to na dzisiaj za mała przekątna.


(izok1980) #5

Dziękuję za porady zastanowię sie nad tym TV bo ciekawie wygląda tylko gdzie można dostać go do kwoty 1500zł ? bo widzę że przekracza tą kwotę


(ArthurMot) #6

Niestety, taniej niż w podanym linku nie znalazłem. Zastanów się spokojnie, poczytaj opinie i dokonaj wyboru.


(izok1980) #7

może ktoś jeszcze coś zaproponuje? :wink: