Jaki tv 32" LCD do 1500zł

Witam proszę mi doradzić jaki najlepszy TV LCD 32" do 1500zł głownie chodzi o obraz żeby był jak najlepszy nie znam sie na kontrastach odswieżaniach i innych takich proszę o podpowiedzi.

PS.może ktoś ma jakiś sprawdzony sklep w którym robi zakupy z dobrymi cenami również poproszę a jakiegoś linka :wink:

Dzięki za rady pozdrawiam. :slight_smile:

Jednym słowem : PLAZMA, np Samsung PS42C430. Co prawda nie znajdziesz jej w takim rozmiarze ale nie lepiej mieć 42 " niż 32" - chyba, że ci się nie zmieści? A i co najważniejsze, obraz będziesz mieć znacznie lepszej jakości.

http://allegro.pl/tv-samsung-ps42c430-m … 59526.html

plazma raczej odpada jest bardziej awaryjna niz LCD znajomy ktory siedzi w naprawach sprzetu elektr. odradził mi plazmy…42" zmiesci sie,ale czy do pomieszczenia 9m kwadratowych nie za wielki?

Pozdrawiam :slight_smile:

Pierwsze słyszę, żeby plazmy były bardziej awaryjne.Owszem, może na początku był problem z wypalaniem ale teraz? Przez ok. 2 lata pracowałem w sklepie RTV i żadnej plazmy nie widziałem zepsutej. Najczęściej sypały się LCD od LG. Jak dla mnie nie ma sensu kupować 32" bo jest to na dzisiaj za mała przekątna.

Dziękuję za porady zastanowię sie nad tym TV bo ciekawie wygląda tylko gdzie można dostać go do kwoty 1500zł ? bo widzę że przekracza tą kwotę

Niestety, taniej niż w podanym linku nie znalazłem. Zastanów się spokojnie, poczytaj opinie i dokonaj wyboru.

może ktoś jeszcze coś zaproponuje? :wink: