Jaki UPS do 300zł polecacie?

Witam. Mam PC jak w podpisie pod postem, czyli całość na zasilaczu Chifteca 450W. Szukam NOWEGO UPS-a z Allegro, który “przetrzyma” zasilanie we razie nagłego braku prądu z sieci i nie wyłączy kompa przez ok. 10-15min. Oczywiście wraz z monitorem LCD. TYLKO ten zestaw PC plus monitor, NIC więcej nie będzie podłączone. Nie mam bladego pojęcia o specyfikacjach, oznaczeniach, wejściach/wyjściach czy kablach w UPS i połączeniu go z moim zestawem. Nie wiem czym się kierować przy zakupie i na jakie oznaczenia itp. zwracać uwagę, żeby potem nie okazało się, że trzeba jeszcze to, to i tamto. Cena do 250-300zł. Proszę Was o rady i wskazówki, a najlepiej przykłady. Dziękuję i pozdrawiam.

ps. Takie “coś” może być? http://www.allegro.pl/item600718885_mustek_ups_powermust_1000va_offlin_24_gw_fv_nowy.html

W tej cenie jedyne co mogę Ci polecić, to UPS Powercom BNT serii 800. W przeciwieństwie do wspomnianego Musteka ma automatyczną regulację napięcia, szybciej się przełącza na baterię, porty komunikacyjne, ochronę przed rozładowaniem, itp. Ostatnio widziałem go w Apollo za 265 zł bodajże.

Do 300zł najlepszy IMO będzie Lestar OfficePower MD-800E.