Jaki według was sytem operacyjny jest najlepszy?

(H Hubss) #1

moim zdaniem nie wiem jaki jest najlepszy i dlatego robie te ankitete :smiley:

(Kosior6) #2

Juz nie raz to było. Ja uzywam i jestem zadowolony z XP, ale Dystrybucje linuxa wcale nie sa gorsze

;]

(Monczkin) #3

hubertusss możesz napisać czemu ma to (ankieta) służyć ??

Zestawiłaś systemy, których nijak nie da się porównać. Każdy jest specyficzny, pomijam szczegół, że nie ma sensu porównywać starego os Win95 np. z Vista... czy innym... różnią się one diametralnie. To jakbyś chciał porównać notatnik z Wordem, czy Writerem

(Ford Fokus) #4

A Longhorn to nie Vista przypadkiem?

(Azpr) #5

ankieta nie ma sensu... kolejna zreszta taka teo typu...

(Venger) #6

MOgłbyś choć określić bardziej szczeółowo do czego lepszy i na jaki sprzęt. To dość względna sprawa....

(BoMbelaZ^) #7

Tez mi sie tak wydaje :slight_smile:

(Monczkin) #8

Miało tak być :stuck_out_tongue:

Z przyczyn prozaicznych (nie dali rady) powstała Vista, a Longhorn będzie następcą Windows Serwer 2003, oparty zresztą na Viscie --> http://pl.wikipedia.org/wiki/Longhorn

(Kwisnia 1990) #9

Windows Xp Pro, kiedyś próbowałem Ubuntu, teraz chce spróbować Mandrive, i w przyszłości jak wyjdzie polska wersja Visty, to Windows Vista Ultimate, ponieważ najbardziej rozbudowana.

(El Presidento) #10

Ja głosuje na inne :shock:

Jeżeli już uwzględniłeś różne wersje Windows, to dlaczego do wyboru jest tylko parę distro Linux ? Jakaś świąteczna dyskryminacja. Xubuntu 6.10 i nic innego :roll:

(Booba) #11

Co za debilna ankieta.

1. Jak chcesz porównac Win95 z Vista czy XP?

2. Nie ma systemu Windows Longhorn.

3. Skoro juz sie bierzesz za dystrybucje Linuksa to gdzie tutaj sa Fedora Core i Ubuntu (należa do czolowki)

4. Jaki Mac Os X? Panther, Tiger?

5. Jak chcesz ocenic Viste skoro jeszcze nie wyszla.

(boczi) #12

Longhorn był też nazwą kodową systemu Windows Vista (nie Server).

hubertusss proszę ustosunkować się do słów Monczkina w pierwszym poście :?

(Kwisnia 1990) #13

A bym zapomniał jeszcze miałem do czynienia z Windowsem 95 w podstawówce w domu z Windowsem ME i w gimnazjum z Windowsem 98

(:: MARIO ::) #14

ja w podstawówce mialem 3.11 :twisted:

(Venger) #15

Ino żę to nie był system operacyjny...

(Deathspell666) #16

Tja, Albo wymieniasz wiodące dystrybucje albo dajesz samo "Linux"

Mój głos to Linux }:> "Gentoo"

(Shawn Michaels) #17

W tej chwili używam windowsa Xp ale głosuje na win 2000 długo na nim pracowałem i jest to bardzo stabilny system i wydajniejszy jeżeli chodzi o prace systemową wkońcu na nim zbudowano Xp.

(Centrumopowiastek) #18

ROTFL! Tekst roku.

Że jak?

(H Hubss) #19

:slight_smile:

(Lost World) #20

Zdecydowanie Windows 95 (NT)