Jaki windows xp na nowego kompa

Ja używam tego Turbo XP i nic nie zniszczy,on prostu robi automatycznie to,co można zrobić ręcznie co jest czasochłonne,a ten program robi wszystko za jednym naciśnięciem,tylko trzeba wybrać sobie odpowiednie opcje,które chce się zmienić,

Jak masz kartę 256 MB to Need For Speed Underground 2 pujdzie na medium detalach ale też gra będzie ładnie wyglądać i szybko działać,ale warunek to te 2 GB Ram

W dniu 03.06.2008 , o godzinie 22:07 został dopisany post przez Scorpion18

Właśnie że ten program dużo daje,używam go od kilku miesięcy i nic mi nie zniszczył a bardzo pomógł wcale nie musze przez niego robić formata,ten program poprostu automatycznie robi za nas to co można zrobić ręcznie przy pomocy regedit co długo trwa,pozatym są opcje do zaznaczenia tego co chce się zmienić,potem tylko restart i gotowe,sprubuj go użyć a nie pożałujesz

@ Przy takim procu to na karcie 256 mb ddr3 NFS U2 pójdzie na fulla ;] Sam się o tym przekonałem jak PROC ogranicza moc karty. Przy dwu rdzeniówce wszystko działa szybciej nawet jak masz starszą karte. Ja do nie dawna na GF 7300 GT grałem w Crysisa na medium 2 x aa 1280x1024

i było płynnie.

E tam, na 1gb też łaziło ok ;]

A ja mam pytanie… Ponad rok temu kupiłem do nowego kompa windowsa xp home 32bit oem i teraz wymieniam sprzęt… czy muszę kupić nowego windowsa? :frowning:

Ciekawa lekturka :slight_smile:

Ehh czyli trzeba nowego windowsa :frowning: