Jaki Windows?

Jaki mi proponujecie Windows do mojego komputera: Procesor-AMD Athlon 2000 Płyta Główna-MSI KTV-4 Karta graficzna-ATI RADEON 9550 Pamięć-256MB Kingston Dysk Twardy-10GB czekam na odpowiedź i z góry dziękuje! !!

Windows 98 se

Ja bym polecił Windows XP Proffesional ale u Ciebie jest mały problem bo masz dysk twardy 10 gb i on zająłby Ci większość miejsca na dysku. Także chyba lepiej już Windows 98 Second Edition :slight_smile:

Hmm…chyba macie racje,bo teraz po kupieniu tego komputera(opis jest na górze) od razu zainstalowałem Windows 98 SE myśle,że to będzie dobry Windows do wszystkiego

Ale słyszałem o Windows Xp same złe rzeczy także chyba zostane przy Win98SE

Windows XP w rękach amatora to system z piekła rodem, ale odpowiednio skonfigurowany i z dobrym antywirem i firewallem to najlepszy system jaki powstał, Sam go użyawm i nigdy nie miałem z nim zadnych problemów ( tylko z początku ale wtedy tez bylem amator :P)

popieram te słowa :wink: :wink:

no to i ja też :smiley:

Jednak z takim małym dyskiem poleciłbym win98se.

No tak wszyscy mowicie o Winodws xp ,że jest najlepszy,ale do mojego komputera może nie być dobry(opis kom putera jest w moim poście na górze)

Wymień dysk na większy i śmiało instaluj XP.

Ja też się przyłączam do tego zdania.

Zdecydowanie Windows XP Professional.

Spokojnie Home wystarczy. Kupisz dysk i XP home OEM i wyjdzie najtaniej.

J a bym zapropoował windows 2000 SP4, na takiego kompa.

A jak kupisz większy dysk, zainstaluj XP Home

Sprawdź komp dokładnie,bo XP czuły na każdą niesprawność i jak wszystko gra spokojnie instaluj XP z SP1 lub SP2,albo lepiej XP z SP1 plus niezbędne poprawki krytyczne.

Pomoc

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Słyszałem o Xp same nie dobre rzeczy np.że jest nie dopracowany! !!

windows 2000 SP4 będzie optymalnym rozwiązaniem, stabilny, zajmuje dużo mniej miesca niż xp, praktycznie bezawaryjny

Nie słuchaj,poczytaj co inni piszą w necie i przetestuj i zobaczysz.

System jak system,o każdy system trzeba dbać i sprawuje się dobrze.

Adrianuos posłuchaj:

XP + SP2 + dobry antyvir (np.panda platinum, mks) + firewall + windows update + osoba znająca się na rzeczy utrzyma XP w takim stanie iż komputer będzie działał bez żadnych problemów przez wiele miesięcy

ale dla amatorów system zbytnio nie polecany

A to niby czemu. Uważam że bardziej niż inne. Zresztą zależy dla jakiego amatora. :smiley:

Moze mnie zle zrozumiales: chodzi mi o to, iż jak ktos kto jest na "świeżo"z netem i ma XP to ma po prostu XXXX. Co kilka dni będzie robil formata. Ale co jak co system jest bardzo fajny - tylko powtarzam, odpowiednio skonfigurowany


XXXX. to Ty możesz mieć,

jak nie zmienisz języka :smiley:

Asterisk

Ale Windows xp ma duże wymagania systemowe