Jaki wybrać program do nagrywania płyt cd/dvd?

Jaki jest najlepszy program do nagrywania płyt cd/dvd, dobrze współpracujący z Microsoft Vista Home Premium? Najlepiej aby był po polsku i bezpłatny. Słyszałem dobre opinie o Nero, ale może są inne dobre programy tego typu. Gdzie mogę pobrać w miarę nowe, darmowe wersje. Proszę o porady i linki. Dziękuję.

Ja używam nero, ale dobre jest także Ashampoo Burning Studio - za darmo dla czytelników vortalu. Popróbuj

Nero jest super… Zrobisz wszystko co chcesz… ja mam wersję 7… Dostałem za free jak kupowałem nową nagrywarkę DVD :smiley:

Czy jest gdzieś dostępny darmowy Nero ?

Darmowy Nero jest dołączany do nagrywarek. Ale pełny komplet wszystkich aplikacji z Nero nie. Konkurencją dla Nero, tak jak mówię jest Ashampoo Burning Studio.

a ja nagrywam UltraISO, niby to nie jest program do nagrywania, ale lepiej mi nagrywa niż nero zżera kilkakrotnie mniej pamięci RAM i jest git

Zainstalowałem program Ashampoo Burning Studio 6 i pojawił się pewien kłopot. W opcji nagraj filmy i dalej nagraj płytę DVD (czyli filmy z rozszerzeniem avi), program pyta o lokalizację foldera z potrzebnymi plikami VOB, IFO i BUP. Podpowiada,że zwykle jest to folder o nazwie VIDEO_TS. Mimo, że znalazłem folder z plikiem o takiej nazwie, program stwierdza, że nie zawiera on plików DVD-Video. Sprawdzałem inne foldery programu Ashampoo Burning Studio i ciągle jest tak samo. Jak mam ten problem rozwiązać, czy potrzebuję coś doinstalować ? Jeśli tak, to co i skąd ?

Nikt nie wie co w tej sytuacji zrobić ???

Oty :arrow: kosmos.

Proszę nie powielać informacji.