Jaki wybrać serwer?

Czy moglibyście mi poradzić jakiś dobry płatny serwer?

Chodzi mi o miejsce, w którym bez dodatkowych opłat mógłbym umieścić przynajmniej kilka domen.

Oczywiście dostepny miałby być php i mySQL.

Ważne też dla mnie jest dobre konto pocztowe - albo dośc dużo e-maili w podstawowym pakiecie, albo przyjazne dla użytkownika pakiety z dodatkowymi wiadomościami.

Na razie dość ciekawa wydaje mi się oferta superhost.pl - za 99 zł rocznie (+ VAT oczywiście :slight_smile: ) jest 1GB miejsca na serwerze, 120 GB transferu rocznie, 3 bazy i podobno poczta bez limitu (w praktyce max 20 wiadomości na godzinę).

Firma wydaje się godna zaufania - ma dobrze działającą infolinię, wygląda na to, że jest OK.

Chyba, że ktoś z was zna jeszcze lepszą ofertę…

Z góry dziękuję za podpowiedzi

I pozdrawiam wszystkich:)

Jest tego sporo. Ja mam na http://netlook.pl/ i jakoś mi się podoba, choc słyszałem już pare osób które nie polecały tego. Jednak przez rok wszystko działa bez problemów. Parametry masz pod linkiem. :slight_smile:

Dzięki,

w sumie, to wygląda ciekawie.

Muszę jeszcze trochę pomyśleć, bo tak naprawdę, to jeszcze nie do końca wiem, jakie mam potrzeby:)

Ale lepiej pytać nawet za dużo, niż potem działać metodą prób i błędów:)

Pozdrawiam

Ja natomiast osobiście korzystam z usług firmy activ.pl

Twoim wymaganio pewnie sprosta TA oferta, choć jest troszkę droższa od netlook’a.

Zerknij również na ofertę firmy EasyISP , choć nie wiem czy jest ona sprawdzona.

I ostatnia moja propozycja to e9.pl , ich oferta wydaj się być całkiem interesująca jak i cena.

Decyzja należy oczywiście do Ciebie.