Jaki zakupić kabel wieża-komputer?

Witam witam

Zastanawiam się nad kupnem w miarę porządnego kabla komputer - wieża, obecnie posiadam zwykły czarny kabel i jak np odpalam wieże na AUX i jest wyłączony komputer to głośniki strasznie buczą, jak odplam go już to buczenie ustaje, byłem u kolegi on posiada w miarę dobry i ekranowany kabel i u niego taki zjawisko nie występuje, proszę abyście mi doradzili jaki najlepiej zakupić kabel tak do 30 zł aby dźwięk był wyraźny i nie był zakłóceń ??

POZDRAWIAM

Ja mam zwykły taki przewód chinch-jack i podłączony jest komputer- kino domowe yamaha i nic takiego nie występuje. Wszystko pięknie gra, zakłóceń nie ma. Masz kartę dźwiękową zintegrowaną? To buczenie występuje po przez kiepskie uziemienie przy wyłączonym kompie lub owy przewodzik uszkodzony jest przy jakiejś wtyczce złamany lub coś takiego…

To buczenie przy zwykłych kablach jest rzeczą normalną, miałem chyba z 10 takich kabli przy różnych kompach z różnymi kartami dźwiękowymi i zawsze było to samo…

A kabel powinien mieć stosunkowo gruby przekrój, być z miedzi beztlenowej i oczywiście pozłacane końcówki… cena niestety moze sięgać ponad 150 złociszy…

nie nie to ja bardziej myślałem o takim za około 50 zł, w sumie te buczenie występuje mi to nie przeszkadza ale nie wiem jak sie go pozbyc

duzo zalezy od wiezy.

wylacz z prądu wieze i tyle :smiley: