Jaki zasialcz?

mam taki taki sprzet jak mam jak w profilu tylko ze do tego ma być grafika ALBATROS G-Force 6600GT a zasilacz mam MODECOM GTX 250 (chyba ma PFC) pisze ze jest 300W ale on jest chyba 250W. Poradzcie co zrobić.

Macie moze link do stronki z licznikiem jaki trzeba miec zasilacz do wybranego sprzetu??

:o :o 300W to min

a PFC aktywne napewno niema stosuje sie je w modelach 350/360W min. i wyzej w nizszych niema sensu poprostu

o OC i dlugiej klku godzinnej pracy mozesz zapomniec prawidlowej

400/450W/do OC ostrego 500W

trzeba miec

z tanich firm i dobrych to tylko tego co mam w podpisie

jedyny ktory niepadl eheh

a juz poszlo wielu Modecom-y, Chieftec i Q-Tec ihhihi

smiechu warte :smiley: :smiley:

ja niechce stosowac OC chce tylko wiedziec jaki powininem miec zasialcz do tego sprzetu bo na GF4 mi spkojnie chodzi, ale ten GF 6600 duzo bardzo ciegnie. HMM a i jeszcze jedno, jesli poszedłby mi z dymem zasilacz to czy mzoe sie spalic cos jeszcze?? czy tlyko sie pali bezpiecznik w zasilaczu lub sam zasialcz

Mi juz poszły 2 zasialcze, za pierwszym razem poprostu sie wyłączył i nie uruchomił, za drugim razem sie restartował ale nic powaznego sie nie stało, napewno to zauwazysz:)

Ktos mi powiedział ze mam załozyc wiecej jak 400 wiec mam 450 i jest super przy athlonie 2400XP. Oby długo działał choc poprzedni działał poł roku.

jak ci pojdzie z dymem zasilacz ATX to ci zabiera plyte i tak dalej zalezy jakie masz szczescie kup sobie 450W Golden tego co mam ok 90-100 zl i bedziesz mial spokoj

na dlugi czas :smiley: :smiley:

a nie martwic sie czy zasilacz chodzi na granicy wytrzymalosci w takim stanie chodzi gora 1rok jak dobly hehe trzeba kupowac co najmniej o 50-100W wiecej niz ma ciagnac zrozum

hmm, znalazłem taki zasialcz jak ty podobny, 480 watów tlyko ze kosztuje 95 zł, jest on z PFC ?? bo niechce zeby miał 50% sprawnosci to bym miał niezły rachunek za prad

no to luz daj linka to sie upewnimy czy to wersja Golden

aktywne

PFC polega glownie na zabezpieczeniu

przepieciowego i separacje 12V/5V napiec

stabilizacje ich

a takze na oszczednosci energi

i uzyciu mocy tylko takiej jaka potrzebuje sprzet

niechodzi ciagle na pelnej mocy tak ja wentyl ten 12CM

sam reguluje obroty

PFC - pasywne tylko daje zabezpieczenie przepieciowe i nic wiecej

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=926&katid=14

albo na gg 3915349

Kret zgadza sie to ten mozesz smialo brac

:smiley: :smiley: mocy bedziesz miec kupe hehe

ale powiedz mi jaka sprawnosc ma ten twoj zasilacz (ten co mam zamiar kupic :smiley: :smiley: )

a niewiem jaka ma ta 480

zobacz sobie na stronie producenta masz napisane

ale sa ok >>>

za taka cena THE BEST

trzyma napiecia na

procku przy 2,1v ,a to juz sukces hehe

a inne 5v/12v

tolerancja max 3-4%

lepiej niz mialam w Chieftecu 360W

a zobacz ile on kosztuje

gdzie do chodzil przy maX obciazeniu do 6% nawet

parodia

i najwazniejsze duzo wazy

naszpikowany radiatorami hehe

wykonanie jest super zreszta sam zobaczysz o wiele lepiej wyglada niz

na stronce

zloty color (wypolerowany na lusterko)

:wink: :wink:

luknij se

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39731287

tak wyglada fajna sprawa jest ten wentyl wydmuchujacy gorace powietrze z kompa wnetrza obudowy na zew. i robi to naprawde porzadnie heh w koncu 12CM i i cuchutko

wogle go nieslychac

z tego co widze to niema to PFC, a jaka ma sprawność?? duze rachunki ci za prad przychdza?? no z tym X800 to chyba raczej :smiley: :smiley:

Kret hehe poczytaj na stronie producenta kolego zanim powiesz cosik

:smiley: :smiley:

ma aktywne PFC, aktywne fans

separacje napiec, stabilizacje

odzielne zasilanie dla 12v

itd cala plejade zabezpieczen i norm jest wykonany z najlepszych komponentow bo to wersja Golden dla overclockingu

i stacji roboczych :smiley: :smiley:

ja niestety na płycie niemam osobnej kostki 12V tylko 1 20pinowe-złącze

a to niema znaczenia

osobna kostka robiona jest dla plyt

z chipsetem nForce

Kupiłem ta grafe i ten zasilacz tylko ze 450W

Wywiewa 12cm wiatrak, no luks poprostu, a ze mam proca tuz pod wntylem to temp zp[adła az o 5 stopni, i teraz mam 41C normalnie i 45 po godzinie ostrego grania