Jaki zasilacz awaryjny pod serwer?

Musze znaleść jakiś UPS do serwera pracowni szkolnej gdzie często zdarzają się awarie prądu, ważne żeby utrzymał go dośc długo i pozwolił na normlane zamknięcie w razie awarii więc czas podtrzymania minimum 20-30minut.

Może ktoś mi doradzić jakiś konkretny model do 600zł ?

Skoro się zgłosiłeś na ochotnika wymiany UPSA, powinieneś wiedzieć sam jaki model wybrać.

Może być podał jaki to komputer ma być podpięty itp… ;]

Zwróćcie uwagę na to, że systemu Microsoft SBS Server (takie jak w pracowniach) mają to do siebie, że zamykają się długo (zależnie od wersji), a przerwanie procesu zamykania systemu zazwyczaj wiąże się z koniecznością jego reinstalacji.

Ja sie nie zgłosiłem znajoma mnie pytała, i nie na wymiane bo w ogole takiego tam teraz nie ma :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No właśnie mowiła że często sie wysypują te serwery w przypadku awarii … cięzko mi teraz powiedzieć , potrzebne są dokładne parametry tego kompa ?

A że zamykaja sie długo to wiem bo ostatnio sie męczyłem na takim i własnie dlatego szukam takiego UPSa

Moc jaką pobiera wystarczy. Ale tą moc trzeba obliczyć (z poboru mocy poszczególnych podzespołów) albo zmierzyć (watomierzem). Dlatego też przydałaby się konfiguracja.