Jaki Zasilacz do...70 zł

Mają nie mają… nie sprawdzałem… grunt że podłączyłem i odziwo działa :|:|:|:|:|:|:|:|

Czyli co kupować przejściówkę ? Coś nie tak może być tak jak jest teraz ?

Już jeden kolega kupił taki zasilacz no i wyjął te 4 kabelki i podłączył pewnego dnia ruszył kompem kabelki poszły na płytę włączył kompa i płytę spaliło.

Dla bezpieczeństwa kup izolacje i zaklej te 4 kabelki albo kup tą przejściówkę .

Kup lepiej przejściówkę.

Raczej te 4 kabelki to mi nie wyjdą ani nie dotkną płyty… chodzi mi o stabilnosc i bezpieczenstwo… No wiec chyba bede musial zakupic … u h m

Z tego co wiem to kosztuje grosze. Ale ten wtyk 20pin wszedł bez problemów? Jest wciśnięty do maximum? Jeżeli tak a komp chodzi Ci dobrze to nie ma sensu wkładac żadnych przejściówek. :wink: Ja mam tak podłączonego Chiefteca. 4 piny leżą luzem a żeby sie nie dotkło gdzieś to są przewody spięte wszystkie opaskami. :wink:

Dotknąć nie ma szans że dotknie. W płycie mam 20 min gniazdo a w zasilaczu jest 24 pin. Nie na odwrót. więc nie ma opcji by z jednego kwadracika w kostce sie coś dotknęło do drugiego… Wiadomo że wszystko ściśle i na maxa jest tam zrobione. Nie jakoś badziewnie… Chodziło mi tylko o… to czy te kable które są nie podłączone to od czego one są i czy wpływają na poprawienie jakości pracy komputera… jeśli tak to kupię przejściówkę… Dziś przyszedł mi ten zasilacz … odrazu wkręciłem i chce podpinać… 4 pinową wpiąłem… teraz mowie 20… i yyyy… coś jest szersze… hehe… ale potem zobaczyłem wg tej starej kolory i mowie hmm tak powinno pasować tylko 4 luzem zostaną… i włączył się… a jak patrze na przejściówki na allegro to… coś tam jest że kable są pozamieniane… więc całość może lepiej będzie chodziła i kupie tą przejściówkę… dziś wieczorem zarzucę foto… jak to wygląda… podłączone… teraz łatwo się może wypiąć bo za haczyk nie wpadła… bo haczyk znajduje się pin obok…

Nic nie trzeba kupować zasilacz ma uniwersalną główną wtyczkę zasilania 24/20 pin,potrzebujesz wtyczki 20 pinowej wypinasz wtyczkę 4 pinową i wszytko gra.

Tak jak pisze JNJN nic w takim razie nie kupuj. Wszystko jest wporządku a zasilacz ma specjalnie taką końcówkę żeby do płyt 20 pin 4 wisiały luzem. Skoro są zabezpieczone przed zwarciem itp to tylko życzyc miłego użytkowania. :wink:

Niestety odpiąć tych 4 pinów nie mogę… kumpel też mi tak mówił. Ale ta cała kość jest w 1 całości :slight_smile: Ale skoro jest dobrze i tak może być jak jest… więc… tak zostanie. Dziękuje za info :slight_smile:

Teraz już nie rozumiem. :smiley: To jak Ty to włożyłeś skoro wtyczka jest w całości. :o

2 Piny wychodzą za wtyk na płycie głównej :slight_smile:

A dokładnie tak:) :

dscn0577yb7.th.jpg

PS… jakby nie mogli dolutować 24 pinowej wtyczki… skoro luty są na płycie… Eh…

Poprostu 4 kosteczki są obok :)Akurat elegancko wchodzi w nacięcia… i mogą swobodnie być obok… chociaż korci mnie ta przejściówka :slight_smile:

Zostaw tak jak jest. :wink: U mnie też 4 “dyndają” luzem i jest wszystko wporzo. :wink:

Opaską zaciskową przymocuj . 2,5 zl za 100 sztuk w sklepach z częsciami elektronicznymi. Warto kupić i generalny porządek w kablowni peceta zrobić.

No warto warto bo poprawia się też przepływ powietrza w budzie. :wink: