Jaki zasilacz do mojej konfiguracji?

Fortrony to leżaki magazynowe. Do C2D to lepiej kupić coś porządniejszego np. Amacrox, Chieftec, Be Quiet, Tagan

Leżaki magazynowe :?: Czyli nic dobrego :?:

To nie żywność spożywcza, ani sprzę AGD. Tam jak się zepsuje to kosz. W przypadku AGD trzeba wymienić część, któej nie ma na rynku to też jest kosz. Ale kondensatroy produkowane są i będą. :slight_smile: To samo z innymi częściami Fortrona. :slight_smile:

:?: :?: :?:

Macio117 - przecież napisałem w poście wyżej, że to nic nie szkodzi, że leżaki.

A czy warto czekać na selekty E6420 :?:

Pewnie jak we wszytskich przypadkach procki będa lepsze i gorsze rewizje. 2mega więcej cachu może dac ‘kopa’ w niektórych zastosowaniach. Zależy do ilu takie selekty będą się kręcić, oraz jaki będzie ich koszt :stuck_out_tongue: Reasumując - trzeba poczekać - nikt nie wie teraz o tych prockach za dużo (ChisG ma chyba E6400 z 4mega kaszy). Pozatym lepiej kręcić się moga E6320 - trzeba wszytsko przemyśleć.

A jak szukałem selektów na allegro C2D to znalazłem tylko selekty od 1. użytkownika… Miał, aż 30 selektów i czy to może być oszukiwanie :?:

I ma status “Super Sprzedawca” :-o

Może, ale nie musi. Część daje gwarancję, że pójdą na tyle - jak nie pójdą możesz zwrócić. Sprawdź jakie rewizje kręciły się najlepiej i poszukaj takich na alegro. Popatrz też na fora internetowe (np. na PurePC.pl) - często są interesujące oferty.