Jaki zasilacz do nvidia geforce 8800GT?

Witam.Takie pytanie jak w temacie,czyli jak jest wymagany zasilacz do karty 8800GT ? Posiadam 350W,czy wystarczy ? Dzięki :slight_smile:

Znalazłem taką informację ze cała karta pobiera od 90 do 110W energii - w zależności od obciążenia.A przy okazji czy na pci-e 1.0 wydajność jest o dużo mniejsza niż na 2.0 ?

model, marka?

mysle,ze sama karte zasialacz by uciagnal ale masz pewnie do tego jakas plyte glowna, pamieci, dyski czy wentylatory i tez chcialbys to pewnie razem uruchomic :wink:

wiele zalezy od tego jakiej marki i jakiej mocy jest ten zasilacz ale…tak czy inaczej ,bedzie to co najmniej troche za malo.

Jaka masz reszte sprzetu?Podkrecasz cos?

Szukaj czegos markowego w okolicach min.450W

zależy co to za zasilacz, jak amacrox warrior czy modecom mc-350W to tak ale jeśli to tracer, codegen itp to broń Panie Boże podłączać pod to 8800gt

Amacrox Warrior ax450/500pnf powinien wystarczyć.

Ja dziś kupilem palita 8800gt sonic 512 i przy zasilaczu marki Hiper 530w dziś już raz miałem niebieski ekran i zwis :frowning: przy grze w crysis po jakiejś 2 godzinie gry :frowning: także te karty żrą naprawdę dużo prądu niestety :frowning:

8800GT wcale dużo aż tak mocy nie pobiera,

dla przykładu 8800 GTX czy 8800ULTRA pobierają mniej więcej 2 razy więcej mocy (ok 180W) niż 8800GT.

wszystko to dzięki mniejszemu procesowi technologicznemu (65nm - 8800GT, 90nm - dwie pozostale)

skoro stać Cie na 8800GT to możesz też kupić dobry, markowy zasilacz a nie jakiś chłam za 50 czy 100 zł sugerując się tylko liczbą Watów.

Hiper to nie są złe zasilacze…

u mnie 8800gtx na Amacrox Frei Erde 550W śmiga bez problemu… (cały sprzęt w podpisie)

dziwne, że ten zasilacz nie daje rady pociągnąć 8800gt…