Jaki zasilacz do płyty gównej

Mam problem z doborem zasilacza pod płytę główna: MSI K9A2 Platinum, co proponujecie w cenie do 200zł ??

Ewentualnie jaką inną płytę pod Athlona 6000+ do 400zł tak żeby obsługiwała przynajmniej do 8 gb ramu.

proponuję ci dorzucić 20zł i kupić porządnego AmacroXa Warrior AX500-A

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/99704

Zasilacz się dobiera do całej kofiguracji a nie do płyty głównej ;] napisz dokładnie jaki masz sprzęt i ile maks możesz wydać na zasilacz to coś doradzimy ;]

napisał przecież, że zasilacz do 200zł, a że chce płytę pod Athlona 6000+ to można sie domyślić już konfiguracji :wink: tym bardziej, że chce płytę z obsługą 8GB RAM

minimum Modecom MC-400W lub OCZ 500W.

Co dokupiłem:

MSI K9A2 Platinum

Athlon 6000+

Ze starego kompa:

Hitachi Deskstar 7K160 (80GB, 8MB, SATA300)

Samsung DVD-RW SH-S202

Potrzebne mi do tego:

  • zasilacz do 200zł

  • pamięc RAM 2 gb

  • grafika (dobra ale nie droga, nie jestem zapalonym graczem)

  • ewentulanie obudowa

Chce to złożyć jak najtańszym kosztem.

Witam!

No jakoś karty graficznej nie można przewidzieć i ilości dysków twardych :confused:

Po co Ci 8GB RAM? dla szpanu? Masz system x64?

W tej chwili 4GB to starcza spokojnie, nawet 2GB starczają, ale może chcesz się pochwalić cyferkami lub stawiasz serwer…

Napisz pełną konfigurację to wtedy można dobrać zasilacz.

modecom mc-400W

2x1gb ocz,patriot llk ddr 800 cl4

palit 8600gt sonic + lub hd 3850 256MB

chieftec, modecom - z tanich.

Ok, dzięki o taka pomoc mi chodziło.

Nie zmierzam się chwalić cyferkami :stuck_out_tongue: chce mieć po prostu możliwość zwiększenia pamięci RAM w przyszłości.

Svirus , będziesz łączył karty w CrossFireX, bo jeżeli nie to nie potrzebnie kupiłeś płytę 4xPCIx 2.0

amacrox 450pnf

2x1gb transcend axeram

8800gs

modecom, coolermaster elite, mustang

chcę wymienić zasilacz w celu przyszłej rozbudowy komputera pod nowe podzespoły lecz narazie chcę wymieni tylko zasilacz i czy będzie współpracował zlytą którą teraz mam asrock conroe 945g-dvi i nowymi płytami . Może potpowięcie mi jaki zasilacz kupić żeby spełniał te warunki z do 350zł. z góry dziękuję

bequiet 550W:

http://znak.pl/index.php?cid=894&scid=1 … 550+E5550W

A taki zasilacz bł by dobry CHIEFTEC CFT-650-14C 650W

porównaj sobie oba produkty, zwróć uwagę na obciążalność linii +12V oraz wyposażenie. ja bym brał bequieta ;-).

Spoko przekonałeś mni Wielkie dzięki :-o :-o