Jaki zasilacz do tego zestawu?

Kazda twoja wypowiedz mozna obalic.

Popatrz przedzial cenowy w jaki chlopak celuje ,gdzie tam wlazysz 8800.

Co do 8600 to maz podejscie jak wiekszosc niewidzaca testow na sterach 158.27 i 162.15.

Zacytowalec testy z egieldy,jak bys troszke czytal i wiedzial posiadam metodyke i saves do tych testow od Focus(tego pana co robi te testy) i byly one prezentowane na forach PClab-Purepc i tu chyba tez.

Zgadza sie sa

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=167496

przejzyj i ucz sie dalej.

Na egieldzie bedzie to w nastepnym artykule w konfrontacji z ATI 2600XT

Na temat zasilaczy to niemaz zielonego pojecia.

Palit ma cienkie zastosowania :o :o

Niewiesz co mowisz,jedna z najlepszych krecacych sie kart serji 8600,temp 75C to po modach ma z core 800 co niejest tragedia bo prog jest ustawiony na 110C.

Wroc do czasopism i ty niewprowadzaj ludzi w blad.

kopara opadla po przeczytaniu testu na nowych sterach?

A jak ci malo to moge ci udowodnic ze w 70% 2x8600GT(MOD) bedzie wydajniejsze od twojego 8800GTS320

PS.

A ten MC z palcem w D uciagnie GF8800GTS 320MB z ta linia 348W

@ 12V szef ma 368W i jest 80zl drozszy a te pieniadze akurat moze dolozyc do grafy co napewno niebedzie 8800GTS bo sie niezmiesci :stuck_out_tongue:

Ok, ok Chłopcy (:P) bez nerwów :slight_smile: .

Ja założyłem temat, abyście mi doradzili jaki zasilacz to wytrzyma i w późniejszym czasie, gdy będę chciał zmienić kartę (na 8800GTS) to nie będę musiał go po raz kolejny zmieniać ;] .

Czyli mówisz ChrisG , że ten ModeCom MC-400ATX 2.0 PFC bez problemu uciągnie sprzęt, który chcę zakupić, a w późniejszym czasie 8800GTS-a ? ;]

Nie opadla mi kopara bo widzialem te testy i co w ilu grach kroluje 8600 a w ile radek i 7900 !!

Chyba smieszny jestes :stuck_out_tongue: przecierz 8600 jest o krojona o 2 razy ver. 8800 wiec jakim cudem to moglobybyc mozliwe nawet 2x ma mniej jednostek ps i vs

8600 nawet w niektorych grach zrzera tekstury (sprawdzone)

teraz mi niechodzi o zasilacz tylko o ta debilna karte. Ktora probujesz bronic. Choc i tak jest na przegranej pozycji. :mrgreen: :mrgreen:

i co dobrze ci sie spisuje ?? bo umojego kolegi zrzera tekstury.

i geirki nie za dobrze smigaja.A poczekaj jeszcze troche to zobaczymy kto mial racje.

bo 7900 sie wywinie a twoj nie.

Widać jak przeczytałeś testy z linku powyżej ChrisaG :shock:

Przecież widać że jest 8600gy w SLI niszczy 8800

Więc się nie upieraj bo to są fakty.

A co Ci podałem GRY Ci podałem załóż sobie okulary

a nie zauważyłeś czegoś że tylko w starych grach przegrywa a w nowych grach wygrywa po co mi różnica 10 fps w starych grach jak ja chce grać w nowe gry

Najpierw troche pomyśl i poczytaj i się naucz potem dopiero pisz bo skończysz banitą CrossFire

Zakładając ten temat nie chciałem, aby doszło do kłótni… Więc, iż temat nabrał innej treści proszę moderatorów o zamknięcie tematu.

Jestes poje… w nowych grach !!

nawet GTS do piet nie dorasta.

Nowe gry :stuck_out_tongue:

Crysis pograsz na maxa :stuck_out_tongue:

Medal of Honor Airborn

CoD4

Splinter Cell Conviction

I niby bedzie sie lepiej w tych grach spisywac od 8800 no chyba nie lales.

Pomazyc sobie mozesz.

2x 8600 nawet parametrami nie doskakuje GTS’owi :stuck_out_tongue: a wydajnoscia tym bardziej

Mozecie mnie zbanowac ale i tak gowno wiecie bo 8800 niema sobie rownego w na rynku grafik bo pozostale ver. 8 to 3krotnie okrojona ver. i nikt tego nie zmieni.

nawet mu do peit nie dorownuje :stuck_out_tongue: zastanow sie co piszesz :roll: :roll:

Koncze to bo smieszni jestescie albo ostre rzeczy lykacie.

GF 8600 GT w SLI po ostrym podkręceniu jest wydajniejszy od GF8800 GTS.

Radze ci CrossFire żebyś nie pisał o czymś o czym nie masz pojęcia :x

:o a gdzie widziałeś testy?? nawet geforce 8800 ultra dusi się pod dx 10, zobaczymy jak to będzie wyglądało w crysis, gra napisana od podstaw pod DX10

skąd wiesz?? gier jeszcze nie ma…

sam jesteś śmieszny, skończysz jak haker95

ChrisG. udowodnił, że 8800gts 320mb w większości przypadków nie ma szans z SLI 8600GT po Vmodach i kręceniu…

CrossFire

Ty w ogóle nie czytasz co my piszemy 8600Gt przegania 7900GS a SLI 8600GT przegania 8800GTS są testy od tego

KLIK

Ale dobra ty dwa polaczenia 8600 na jednego 8800.

Ktory i tak w niektorych grach bije 8600 2x na testach.R6V np:

A jak testujecie SLI to przetestuj wszystkie karty SLI i wtedy 2x8600 na 2x 8800GTS co jest lepsze i to jest pytanie retoryczne.

I jak bys chcial zauwazyc na tych testach 8600 w SLI jest tylko lespzy na niskich rozdzielkach no chyba ze w gracie tylko na 800x600 :lol: :lol: :lol:

w wyzszych rozdzielczosciach 8800 odlatuje do gory …

a zreszta co sie oplaca 2x kupowac 8600 czy 8800 raz :stuck_out_tongue:

P.S. a co ty myslisz ze ja Hacker95 i niewiem ze 3d mark gowno mi powie czy karta jest dobra. :lol: wiadome ze licza sie wyniki w grach a tu jakos nic mi to nie mowi aby 8600 nawet SLI bylo lepsze chyba ze na niskich rozdzielkach.

a Crysisa EA testuje na GF8800GTX wiec jak widze dema Crysisa t osobie ogladnij jak sie spisuje w tej grze pod DX10 wymiata i tyle.

rozdzielczość to inna bajka tutaj zależy od wielkości pamieci w karcie… jakbyś nie zauważył to 2 Geforce 8600gt SLI mają 512mb pamięci razem a gefroce 8800gts ma 320mb… zapewniam cię w wyższych rozdzielczościach jest tak samo a w 1600x1200 większość nowych gier na 8800gts 320mb będzie niegrywalne a górą pójdzie 8600gt…

kup se menażke puknij się w czaszkę człowieku…

nie masz pojęcia o niczym, a później się pytasz co lepiej kupić… myśl :!: masz 0 rozeznania na rynku komputerowym, więc zamilcz na wieki…

Sobie jak juz cos.

Tak tak twoje marzenia. Pierwsze kto gra w FPSy na takiej rozdzielce. drugie chyba cos ci sie w glowie pomeiszalo.trzecie w tych czasach nieliczy sie szerokosc magistrali tylko ps i vs oraz taktowanie.

Chyba dolinami na 800x600 i jeszcze raz ja gram na 1280x1024 w strzelanki bo to najlepsza rozdzielka.

To bylo pytanie retoryczne jak juz cos .

P.S. ty chyba nie ogladasz gameplayow z nowymi grami t omyslsiz na czym oni to testuja na 8600 SLI czy SLI 8800 :lol: :lol: noob

Ale dlaczego mwoisz w SLI jak porownujesz karty to albo pojedynczo albo oba w SLI :x przecierz to jest logiczne pomysl zanim napsziesz.

omg mówi się stosunku cenowym… bardziej opłaca się kupić 8600gt w SLI jak ktoś kręcić umie… nie ma co porównywać 8800SLI i 8600GT SLI logiczne chyba co??

to są tylko testy, zapewniam Cię, że 2 geforce 8600gt SLI nie zająknęłby się nawet przy 1280x1024…

sam jesteś noob, jasne, że testują to na jak najwydajniejszych układach.

zresztą jesteś nie pierwszym już z rodziny trolii nie mających pojęcia o kompach i wypowiadającego się… nikt ani nic Cię nie przekona…

Poprostu 8600 to chwyt marketingowy ktory mial zachecic konsumetow na kupno tego oto ■■■■’u. I nawet po tych tesach widzac i sam zobacz ze tylko na niskich rozdzielkach 8600SLI jest lepsze. Tak wiec tylko to mi wytlumacz…

P.S. Jestem juz zmeczony ciaglym tlumaczeniam bo wlasnie widze ktotutaj nie zmieni zdania bo naogladal sie jakis ■■■■■■■…

Wiem ze 8600 nie jest az tak zla karta… lecz gorsza od pozostalych z serii 88xx…

To dlaczego porownujesz 8600 SLI z jedna 8800…

Bo to logiczne że nie porównuje się 8800GTS SLI a 8600GT SLI porównuje się według cen

No to to nawet 5-cio latek wie

a 8600GT to nie jest taki ■■■■ po wydaniu nowych sterów

Dobra przyznaje sie mam dosc. Gdybym mial malo kasy ale dosc wystarczajaco to bym kupil SLI 8600GT.

Sry za inne posty ale troche mnie ponioslo bo w testach widze ze na tych nowych sterach spisuje sie dobrze w niektorych grach, lecz nie we wszystkich to mi musicie przyznac.

niechodzilo mi o porownanie SLI tylko normalnie 8600 z nowymi sterami z 8800GTS 320 z nowymi sterami :smiley:

Może się nie znam, ale to chyba logiczne że seria kart z middle-end jest słabsza od kart z górnej półki?

Bo 2x 8600GT + ołówek do vmoda są tańsze niż 8800 Gts 320mb? Wpadłeś na to? Skoro mam określoną ilość kasy na kartę graficzną i wiem, że 2x 8600GT jest wydajniejsze, to jakoś nie widzę sensu płacenia za gts’a…

Swoja drogą - zrób nam testy na miarę tego co nam tutaj udowodnił ChrisG, pokazując nam w ten sposób, że zna się na tym co robi. Ale proszę bardzo, obal jego teorie faktami a nie jakimiś pierdołami.

PS. Komputer Świat prenumerujesz, czy kupujesz normalnie w kiosku?

Dobra 8800GTS 320MB jest o 33 zl drozsza od 2x 8600GT MSI od Palita o oklo 150 zl drozsza .

Dobra ChirsG pokazuje fajnie wsyzstko tylko ze dalczego paski 8800 sa czesciej wyzsze od SLI 8600.

A nie na odwrot tylko w niektorych przypadkach takich jak rozdzielka 800x600 i AA i anty XX albo troskze wieksza rozdizelka.

a na wysokich 8800 bije SLI

No to co ja chcem tu wytluamczyc to nie (8600 lepsze) :lol: