Jaki zasilacz do tego zestawu?

A więc zestaw wygląda tak:

ASUS M3N-HT DELUXE/HDMI NF780A, SLI, PCI-E, AM2+ 635,00

AM2+ AMD PHENOM X4 9950 2,6GHz BLACK BOX 639,00

Corsair Twin2X DDR2 2x 2GB 1066 MHz CL5-5-5-15 351,00

SAMSUNG 500GB 7200obr SATA300 16MB CACHE NCQ HD502IJ 195,00

DVD±RW LG 22x DL GH22NP20RBBB IDE Czarny 85,00

Myślałem o obudowie z Chieftec + jakis zasilacz z chieftec’a

Wujek mówił, że solidna firma.

A i jeszcze w przyszłości dokupię to do tego zestawu karty graficzne w sli, bo narazie myślę, że wystarczy mi ta zintegrowana która jest na płycie.

A więc jaki zasilacz? 500W? czy może więcej?

Masz już ten zestaw, czy jeszcze składasz?

To zależy czy na prawdę będziesz robić SLI (które zbytnio się nie opłaca) i jakich kart. Do 2x dwuprocesorowe potrzeba by było Chieftec’a 750W (ten z odpinanymi kablami), ale do zwyczajnej konfiguracji to Corsair 450 będzie git (dostarcza ponad 550W więc na pewno starczy).

Do takiego zestawu dobry będzie Chieftec CFT-560A-12S

nie mam jeszcze tego zestawu. karty lub jakas karte kupie pozniej bo narazie nie mam wiecej kasy… a kupic wbudowany w obudowie czy obudowe osobno a zasilacz osobno?

a i jeszcze jedno pytanie czy xp pro obsłuży tego kompa bo do visty nie jestem przekonany

No to jak będziesz kupował komputer to załóż nowy temat, bo ten Twój to do gier (rozumiem że takie będzie jego przeznaczenie) się zbytnio nie nadaję, a w zasadzie można kupić lepszy w tej cenie.

Zasilacz osobno, obudowa osobno.

xp 32bit (czyli prawdopodobnie taki jaki masz) spokojnie obsłuży Ci tego kompa, tylko zamiast 4GB będziesz mógł wykorzystać ok 3GB z pamięci operacyjnej (ale i tak na razie w zupełności Ci starczy).

Tak jak pisze kolega Adalbert - załóż nowy topic przed kupnem komputera i wtedy doradzimy Ci dokładnie jakie części wybrać. Za cenę podzespołów, które podałeś można złożyć dużo lepszy zestaw.